Луческу: Я впевнений, що ці три очки заслужені

Sport bigmir,  10 серпня 2014, 09:52
0
139
Луческу відзначив львівську публіку і спрогнозував суддівські помилки проти Шахтаря в цьому чемпіонаті

Головний тренер Шахтаря Мірча Луческу підбив підсумки перемоги над Металістом.

"Дуже інтенсивний матч. Насамперед, в емоційному плані. І, звичайно, у фізичному плані також. Грати 75 хвилин в меншості не так просто. Звичайно, задоволений результатом. Думаю, ми заслужили цей рахунок.

За великим рахунком ми не дозволили суперникові створити біля наших воріт жодного моменту. У нас же були ще три-чотири контратаки, які могли привести до голу. Тому я впевнений, що ці три очки заслужені. Грали проти дуже амбітної команди. І можу сказати: "Металіст" сьогодні діяв таким чином, що навіть не відчувалася відсутність тих футболістів, які не приїхали з тих чи інших причин.

Відмінна публіка! Будемо сподіватися, що з кожною грою буде додаватися і вболівальників. Ясно, що фани в цьому місті більше люблять "Карпати". Але сподіваємося, що будуть ходити і на наші матчі. Думаю, такий стадіон - один з найкрасивіших в Україні - заслуговує, щоб на ньому проводилися матчі і міжнародного рівня. Ліги чемпіонів і чемпіонату України. Будемо сподіватися, що на поєдинках Ліги чемпіонів буде повний стадіон.

Фол Ордець? Я з ним розмовляв, намагаюся йому повірити. Його аргумент в тому, що він просто махав руками, хотів розігнатися, щоб дістати гравця і не чіпати його. Але поки я сам не побачу той момент, чи не перегляну його, мені складно коментувати. Не знаю, чи заслуговував він червоної картки, чи ні. Не думаю, що суперник виходив би один на один з воротарем. Не було явного виходу один на один, коли можна зараховувати фол останньої надії. Тут був вертикальний пас суперника, м'яч котився до воротаря. Думаю, що до кінця чемпіонату такі моменти ще будуть повторюватися", - зазначив Луческу.

Нагадаємо, Шахтар мінімально обіграв Металіст 1:0 в матчі третього туру чемпіонату України, граючи з 15-ої хвилини у меншості.
За матеріалами: ФК Шахтер