Тренер Карпат: Після другого голу команда померла

Sport bigmir,  11 серпня 2014, 07:51
0
374
Йовічевич: Коли програєш 0:4, хочеться щось зробити по-іншому

Виконувач обов'язків головного тренера Карпат Игор Йовічевич прокоментував розгромну поразку львівської команди в матчі з Дніпром, який відбувся в неділя, 10 серпня

"У першу чергу, вітаю Дніпро з перемогою.

Моя команда показала сьогодні гру, яку я хотів би побачити в майбутньому - дисципліновану, особливо в першому таймі, коли команда розуміла, що хоче робити суперник, куди хоче пройти. Ми це розуміли і знаходили свої моменти в атаці, могли ще в першому таймі відкрити рахунок, і тоді хід матчу міг бути іншим. Таким же чином хотіли провести і другий тайм, але швидкий гол був психологічним ударом для команди.

Команда продовжила грати в свій футбол, атакувати і накривати суперника, але після другого голу команда, можна сказати, вмерла і не знайшла сил повірити у перемогу. В останні 15 хвилин команда дійсно відчула велике психологічне навантаження і не знайшла сил, щоб відігратися. Зараз під емоціями дещо вражений тим, що надто вже великий рахунок.

Звичайно, коли програєш 0:4, хочеться щось зробити по-іншому. Аналіз потрібно робити на день пізніше, з холодною головою, переглянувши 2-3 рази запис матчу. До перерви команда виконала те, що задумала: наситила центр поля і накривала суперника дуже високо, не давала розігрувати м'яч з першої зони, компактно зіграла 4-4-2. Нападаючі мали щільно діяти проти їхніх двох опорних і не давати їм розганяти атаки. І потрібно було чекати свій шанс, як і виходило.

У першому таймі були моменти, які ми могли завершити краще, у другому таймі - теж. Не знаю, наскільки ці офсайди нас нервували, але складалося враження, що ми не можемо закінчити атаку без офсайду. Можу подякувати команді за боротьбу, і будемо працювати далі, щоб покращувати гру з м'ячем і без м'яча. Сьогодні команда почала вже з перших хвилин грати, а не тільки в другому таймі, як це було в останніх двох матчах", - цитує наставника офіційний сайт Дніпра.