Sport bigmir,  11 серпня 2014, 23:59
0
388
Роман Григорчук радіє кожній перемозі

Головний тренер одеського Чорноморця Роман Григорчук прокоментував перемогу своєї команди в матчі проти Волині (1:0).

"Я навпаки задоволений, бо я і до гри думав, так як треба думати, вчитися якихось речей, думаю, що ми підняли досить високо планку, і щоб її утримувати, потрібно робити дуже, дуже багато всього всьому клубу. І те, що у нас був такий навіжений період, я не стану турбуватися з цього приводу, хоча, звичайно, я пережив досить погані хвилини. Але, знову ж я в цей момент закликаю всіх більше думати позитивно, більше дивитися на речі реально, не засмучуватися. Нам потрібно спуститися на землю. Ми повинні чітко оцінювати свої можливості і свій рівень. І такий перемозі, як сьогодні, ми, звичайно ж, повинні дуже сильно радіти. Тому що ми граємо у вищій лізі, де зібрані сильні команди. Всі укомплектовані, всі мають певні можливості. Чому ж ми повинні себе ставити вище за ці команди? Тому я закликаю, якщо мій заклик щось означає для когось, просто бути спокійним, розумним і справедливим, і працювати, працювати, працювати . Це, власне, що я зараз сказав нашим футболістам", - розповів Роман Григорчук.

"Хтось скаже, що нам пощастило. Але після матчу зі Сплітом, коли ми мали на 15-й хвилині вести 3:0, якщо у когось ще відкрився б рот, що сьогодні пощастило, я не знаю, що з такою людиною треба зробити", - додав тренер Чорноморця.

Нагадаємо,в понеділок, 11 серпня, в матчі 3-го туру української Прем'єр-ліги Чорноморець обіграв Волинь з рахунком 1:0. У цій грі арбітри не помітили чистий гол в ворота одеситів, а гравець Волині не зміг реалізувати пенальті.

За матеріалами: ФК Черноморец
ТЕГИ: волыньУкраинская Премьер-лигаЧерноморецРоман Григорчук