Sport bigmir,  12 серпня 2014, 08:48
0
883
Віталій Кварцяний: Це була напівфабрикатна гра

Головний тренер Волині Віталій Кварцяний прокоментував поразку своєї команди в матчі з Чорноморцем.

"Ми в перерві говорили дуже багато. Я сказав футболістам, що якщо вони не будуть відпрацьовувати до кінця кожен, то цю гру не виграють. Кожен грав на піввіддачі. Це все одно, що будувати будинок і щось не добудувати. Потрібно п'ять поверхів, вони зробили чотири і вважають, що побудували будинок. Або не дійти до Евересту і сказати: "Ми там були". Це теж не рахується. А вони вважають, що вони зійшли на Еверест.

Так, як вони сьогодні грали, - це просто трагедія, недопрацьовували і робили глибокі помилки. І воротар у нас глухонімий. Я йому кажу: "Ти будеш розмовляти?" Ну і що, що йому з п'яти метрів били? Перекрий ближній кут, а він впав, здався, задні лапки підняв - бий, куди хочеш. Ось такі футболісти у нас грають у Прем'єр-лізі. Не використовують на повну силу своїх можливостей.

Я чекав, коли Матей візьме гру на себе. Він на тренуванні обігрує по сім осіб, а тут бігав поперек, боявся, щоб його не вдарили. Буде мамин синочок, нічого з нього не вийде. Це така напівфабрикатна гра - пенальті не забили. Хороша команда, зла, наполеглива, з перших хвилин у динаміці, рухається, забігає - вона завжди виграє! Сонна - ніколи нічого не виграє! Пенальті не заб'є! Ні штрафний не заб'є, ні кутовий не подасть, нічого не зробить", - сказав Кварцяний.

Нагадаємо, що в поєдинку третього туру чемпіонату України Чорноморець переграв Волинь з рахунком 1:0.
За матеріалами: ФК Черноморец