Суперкубок UEFA: Реал Мадрид - Севілья 2:0 (онлайн)

Sport bigmir,  12 серпня 2014, 23:10
0
835
Реал Мадрид - Севілья - онлайн-трансляція матчу за Суперкубок UEFA

У вівторок, 12 серпня, в матчі за Суперкубок UEFA зустрічаються мадридський Реал і Севілья.

Реал Мадрид - Севілья 2: 0

Гол: Кріштіану Роналду (49), Кріштіану Роналду (30)

Реал Мадрид: Основний: Ікер Касільяс, Пепе, Серхіо Рамос, Фабіу Коентрау, Даніель Карвахаль, Тоні Кроос, Хамес Родрігес, Гарет Бейл, Лука Модрич, Кріштіану Роналду, Карім Бензема, Тренер: Карло Анчелотті

Севілья: Основний: Бету, Федеріко Фасіо, Фернандо Наварро, Наколас Пареха, Коке, Гжегож Крихов'як, Даніел Каррісу, Денис Суарес, Вітол, Алейкс Відаль-Парреу, Карлос Бакка, Тренер: Унаї Емері

1: Головний суддя матчу англієць Марк Клаттенбург дав стартовий свисток, Реал увів м'яч у гру - поїхали!

2: Молодий Суарес після помилки гравців Реала пройшов по правому флангу і заробив для Севільї перший кутовий у матчі.

4: А ось і перший удар Реала - до м'яча приклався з дальньої дистанції Роналду, але удар вийшов не сильним, і Бету без проблем забрав м'яч в руки.

7: Хамес Родрігес, який на стартових хвилинах діє на лівому фланзі атаки, заліз в офсайд.

11: Бакка намагався обіграти в штрафній площі Пепе на замаху, але португальський захисник Реала вийшов переможцем міні-дуелі.

12: Бейл завдає свій перший удар по воротах Севільї - поки вище воріт.

14: Роналду заробив небезпечний штрафний з лінії штрафної площі, сам же його виконав і м'яч рекошетомпролетів в сантиментрах над поперечиною.

14: Кутовий завершився ударом Бейла, але Фасио заблокував постріл вінгера Реала - ще один кутовий.

18: Ух! Перший небезпечний момент у матчі, створений зоряноютрійкою Реала - Роналду віддав на фланг на Родрінеса, той вирізав на Бейла, удар в падінні якого парирував Бету.

20: Відповідь Севільї. Вітол вийшов до воріт по лівій бровці і пробив в ближній кут, але там перебувавКасільяс.

22: Коентрау з флангу виконував простріл/навіс, а вийшов удар по воротах, після якого капітан севільців Фасио головою виніс м'яч з воріт на кутовий.

26: Ще один момент у Реала. Крос з центру поля знайшов передачею Бензама, який віддав в штрафну на Роналду. Кріштіану одним рухом опинивсяперед Бету, але воротар Севільї виручив свою команду, відбивши удар португальця.

30: Відкрито рахунок у нас в матчі! Бейл виявився на лівому фланзі, простріливзвідти на Кріштіану Роналду, який випередив захисника Наварро і пробив повз Бету - 1: 0.

33: На куражі Реал спробував забити другий гол, але Бейл з Рамосом завадили один одному завдатиудар по воротах.

34: Захисники Реала мало не привезли гол у свої ворота - незрозумілі їх дії призвели до того, що м'яч опинився у Каррісу, але Касільяс вчасно вийшов з воріт і прийняв удар на себе.

39: Повністю домінує Реал у нас в першому таймі. Після чергової атаки Бету спокійно ловить в руки навіс від Хамеса Родрігеса.

42: Вітол забороненим прийомом зупинив Кріштіану Роналду і Клаттенбург показав першу жовту картку в матчі.

44: Суарес проривався по лівому флангу, де його ціною жовтої картки зупинив Карвахаль.

45: Бензема невдало приймає м'яч у штрафному після навісу Модріча, а могло бути небезпечно.

45: Звучить свисток Клаттенбург. У нас перерва.

45: Перший тайм пройшов за повної переваги Реала, що і відобразилося на табло.

46: Після 15 хвилин перерви поновився у нас поєдинок. 45 хвилин є у Севільї, щоб змінити рахунок на табло.

49: Ударно розпочинає другий тайм Реал. Бензема віддав передачу на Кріштіану Роналду, який першим дотиком обробив м'яч, а другим пробив по воротах Севільї - Бету парирувати удар не зумів і на табло рахунок 2:0.

53: Кроос не дає Крихов'як розігнати атаку Севільї, за що отримує жовту картку.

56: Реал спокійно контролює м'яч в центрі поля, не нагнітаючи ситуацію біля воріт Севільї.

58: Вітол увійшов з м'ячем в штрафну Реала, але замість передачі партнерам, завозився з м'ячем і впав, дозволивши захисникам мадридців відвести небезпеку від своїх воріт.

63: Реал мав потенційно небезпечний штрафний, але Бейл не зміг перебити через стінку.

64: Бензема пробиває з лінії штрафної площі по центру воріт - там Бету.

66: Фернандо Наварро порушує правила проти Бейла.

66: Перша заміна від Емері в матчі: Аспас з'являється на полі замість Відаля-Парреу.

67: Момент у Хамеса Родрігеса, який приклався до м'яча, але Бету своїм сейвом завадив круглому опинитися в сітці воріт Севільї.

71: Модрич і Бензема комбінували біля воріт Севільї, після чого Карім завдав удар вище воріт.

72: Іско міняє Хамеса Родрігеса.

76: Крихов'як і Рамос зчепилися в штрафний Севілья перед подачею кутового Реала - Клаттенбург заспокоює гравців без жовтих карток.

77: Рамос намагався пробити по воротах Севільї ударом в падінні через себе і тепер йому потрібна допомога лікарів.

78: Активного сьогодні Дениса Суареса міняє Рейес.

82: Роналду вибігав на вільний простір перед воротами Бету, але Крихов'як ціною травми в підкаті вибиває м'яч з під ніг португальця.

84: Марсело міняє Коентрау.

84: Остання заміна для Севільї: Фігейраш міняє Коке.

85: Анчелотті дає пограти Ільярраменді, який міняє Модріча.

89: Крихов'як зважився на удар з дальньої дистанції по центру воріт, але саме там перебуває Касільяс.

90: Фігейраш після подачі кутового виявляється першим на підборі і пробиває по воротах Касільяса - мимо воріт.

90: Три хвилини додає арбітр матчу до основного часу.

92: Останні хвилини залишаються за Севільєю, яка намагається забити гол престижу, але сьогодні Касільяс залишиться без пропущеного м'яча.

93: Бейл небезпечно пробиває по воротах Бету, який здійснює ще один сейв.

93: Все. Звучить фінальний свисток. Реал починає з перемоги свій новий сезон.