Перший тріумф: Роналду приніс Реалу перемогу в Суперкубку UEFA

Sport bigmir,  12 серпня 2014, 23:56
0
450
Дубль Роналду забезпечив Реалу перемогу над Севільєю

Мадридський Реал в матчі за Суперкубок UEFA обіграв Севілью і виграв перший трофей сезону.

Подробиці і онлайн матчу: Реал Мадрид - Севілья 2:0: Текстова трансляція матчу за Суперкубок UEFA

Чинний переможець Ліги чемпіонів мадридський Реал і тріумфатор Ліги Європи Севілья в Кардіффі розіграли звання найсильнішої футбольної команди Європи минулого сезону у матчі за Суперкубок UEFA.

Фаворитом матчу вважався Реал, в стартовому складі якого на поле вийшли відразу два зіркових новачки Тоні Кроос і Хамес Родрігес. Свою силу Реал підтвердив, здобувши впевнену перемогу з рахунком 2:0.

Команди, які щодо чемпіонату Іспанії відмінно знають сильні і слабкі сторони один одного, почали матч без розгойдування. Напруженість виникала то біля одних, то біля інших воріт, але після того, як пройшла нервозність стартових хвилин, Реал повністю заволодів перевагою і став шукати можливості завдати удари по воротах Бету.

По черзі пристрілювалися Кріштіану Роналду, Гарет Бейл і Хамес Родрігес, але їх ударам на стартових хвилинах не вистачало точності. Втім, саме ця трійка створила перший небезпечний момент у матчі на 18-й хвилині - Роналду віддав на лівий фланг на Родрігеса, той вирізав на Бейла, удар в падінні якого парирував воротар Севільї.

Через десять хвилин Реал створив ще один хороший момент, коли Роналду віддав на Бензему, але з ударом француза впорався Бету. Зате в наступному моменті він допомогти своїй команді вже не зміг. Бейл зробив зліва діагональний навіс з лівого флангу в штрафну, де Кріштіану Роналду опинився першим на м'ячі і ногою в падінні забив м'яч у ворота Севільї.

Севілья відповіла моментом завдяки помилці гравців Реала у своїй штрафній - це Родрігес запустив свічку, Рамос і Коентрау не розібралися, кому з них вибити м'яч, і той опинився у Каррісу, з ударом якого впорався Касільяс.

В цілому перший тайм пройшов за переваги Реала, який потужно почав і другу половину, що вилилося в друге взяття воріт.

На 49-й хвилині Бензема відпасував на Роналду, Кріштіану увійшов в штрафну і лівою пробив у дальній кут - Бету торкнувся м'яча, але кардинально не змінив траєкторію.

Надалі Реал продовжував контролювати гру і створив ще кілька моментів, але після ударів Хамеса Родрігеса, Бензема і Бейла свою команду виручив Бету.

Севілья лише в останні хвилини матчу активізувалася, намагаючись забити бодай гол престижу, але Реалу вдалося зберегти свої ворота "сухими".

Реал Мадрид - Севілья 2: 0

Голи: Роналду (30, 49)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Перший тріумф: Роналду приніс Реалу перемогу в Суперкубку UEFA