Sport bigmir,  13 серпня 2014, 21:54
0
436
П'єр-Емерік Обамеянг і людина-павук

У середу, 13 серпня, Боруссія Дортмунд у матчі за Суперкубок Німеччини обіграла Баварію із рахунком 2:0.

Боруссия в пятый раз выиграла Суперкубок Германии

Боруссія вп'яте виграла Суперкубок Німеччини

Getty Images

Подробиці та онлайн матчу: Боруссія Дортмунд - Баварія - 2:0 - Текстова трансляція матчу за Суперкубок Німеччини.

Боруссія вп'яте стала володарем Суперкубка Німеччини. Команда з Дортмунда, яка проводила матч проти Баварії на своєму рідному стадіоні, обіграла мюнхенців із рахунком 2:0.

Перший гол за "джмелів" у цьому поєдинку на 23-тій хвилині забив екс-півзахисник Шахтаря Генріх Мхітарян, який отримав пас від свого партнера П'єра-Емеріка Обамеянга.

Баварія, яка в цьому поєдинку не могла з різних причин розраховувати на своїх лідерів (Ар’єна Роббена та Франка Рібері) нічого не змогла придумати в атаці. Мюнхенці у цьому матчі часто робили далекі кидки на Роберта Левандовскі, який весь час перебував під опікою захисників Борусії, що у свою чергу, рідко загострювало атаку на ворота молодого Мітчелла Лангерака.

А ось Боруссія Дортмунд без свого лідера - Марко Ройса - показала хороший атакуючий футбол. Підопічні Юргена Клоппа часто використовували фланги. У другому таймі одна з таких атак закінчилася голом. На 62-гій хвилині зустрічі Піщек зробив навіс з правого флангу в зону 11-метрової позначки, звідки П'єр-Емерік Обамеянг точним ударом головою відправив м'яча у ворота Мануеля Нойєра.

У цілому, Баварія без низки ключових футболістів виглядала блідо, чим і скористалася Боруссія, яка другий рік поспіль і вп'яте за свою історію, виграла Суперкубок Німеччини.

Нагадаємо, рік тому Боруссія обіграла Баварію у матчі за Суперкубок Німеччини із рахунком 4:2.