Кравець: Для мене існує критика головного тренера і моєї коханої дружини

Sport bigmir,  18 серпня 2014, 13:24
0
257
Кравець вважає матч з Іллічівцем звичайним для себе поєдинком

Нападаючому Динамо в матчі з Іллічівцем вдалося відзначитися трьома забитими м'ячами.

"Я б не сказав, що це був якийсь суперматч. Звичайний поєдинок. У мене було достатньо моментів і в попередніх іграх з Ворсклою, і з Олімпіком, правда, з донеччанами трохи не пощастило, що не вгадував із ситуаціями. Просто сьогодні реалізував майже всі.

До перерви ми реалізували один момент, грали впевнено, біля наших воріт суперник нічого особливого не створив. Другий тайм вийшов трохи кращим за результатом, хоча пропустили зовсім необов'язковий м'яч, який залишив невеликий осад.

Читай також: Ярмоленко: Кравець набрав божевільну форму

Дай Бог, щоб так тривало й надалі, щоб я реалізовував створені моменти. Вони у мене є в кожній грі, якщо їх використовувати, то все буде добре.

Ви знаєте, для мене існує критика головного тренера і моєї коханої дружини. Також у мене є близька людина - мій батько, який може мене критикувати, й інші близькі люди, з якими я розбираю гри, і вони можуть мені щось порадити. Крім того, сам аналізую свої помилки, прагну в кожному поєдинку грати краще і краще. А думка обивателів, які дивляться футбол з боку, не впливає на те, виходжу я на поле чи ні. Для цього є головний тренер і тренерський штаб", - зазначив Кравець.

Нагадаємо, що в матчі четвертого туру чемпіонату України Динамо переграло Іллічівець з рахунком 4:1.

За матеріалами: ФК Динамо Киев