0
33
Шахтар зіграв внічию в контрольному матчі з Вероною

Донецький Шахтар не зміг обіграти в контрольному матчі італійську Верону.

Товариський матч між Шахтарем і Вероною, який проходив у вівторок в Італії, завершився внічию 1:1.

У цьому поєдинку за донецьку команду дебютував Марсіо Азеведо. І новий латераль команди відразу відзначився, заробивши пенальті в свої ворота. На 15-ій хвилині матчу удар з точки реалізував Лука Тоні.

Відігрався Шахтар наприкінці матчу - на 80-ій хвилині Фред обіграв у штрафному двох суперників і відправив м'яч під голкіпером - 1:1.

Верона - Шахтар - 1:1

Голи: Тоні (15, з пен.) - Фред (80)

Склад Шахтаря: Пятов (Сарнавський, 78), Срна (Фернандо, 8, Фред, 66), Кучер (Кривцов, 46), Ракицький (Ордець, 71), Азеведо (Соболь, 66), Степаненко, Ілсіньо, Коста (Болбат, 70), Тейшейра (Дентіньо, 66), Веллінгтон (Марлос, 46), Адріано (Гладкий, 70)

За матеріалами: ФК Шахтер