Дніпро здобуває важку перемогу над Хайдуком у Лізі Європи

0
771
Шахов у черговий раз виручив Дніпро своїм голом

Дніпропетровський Дніпро обіграв у першому матчі плей-оф Ліги Європи Хайдук.

Подробиці та онлайн матчу: Дніпро - Хайдук 2:1 текстова трансляція матчу Ліги Європи

Дніпропетровський Дніпро лише на останніх хвилинах завдяки голу Шахова обіграв у першому матчі плей-оф Ліги Європи хорватський Хайдук із рахунком 2:1.

Свою перевагу у класі над суперником Дніпро продемонстрував з першої хвилини, коли Селезньов небезпечно пробивав після навісу Федецького, але воротар Хайдука Ловре Калинич вперше врятував свою команду.

Читай також: Калинич: Хайдук - суперник неприємний, з характером і колючий

Цей момент задав темп усьому першому тайму: кожен із гравців групи атаки Дніпра мав по кілька моментів, Калинич виходив один на один із воротарем-однофамільцем, Гама пробивав точно в дев'ятку, а Ротань підступно відправляв м'яча у нижній кут, але кожного разу відмінно грав Ловре Калинича.

18 разів Дніпро пробивав по воротах Хайдука у першому таймі, і дев’ять із цих ударів летіли у площу воріт, але щоразу на шляху м'яча ставав Ловре Калинич, який зловив кураж і тягнув усе. Хайдук зрідка доходив до воріт Дніпра, але у перші 45 хвилин Дениса Бойка глядачі у грі не побачили. У підсумку на перерву команди пішли, так і не відкривши рахунок.

А от у другому таймі перевага Дніпра над суперником уже не було таким переважною. Хорватські футболісти ввели у шоковий стану вболівальників вже у першій атаці, яку результативним ударом завершив Сушич.

Дніпро відігрався через три хвилини - Нікола Калинич першим опинився на м'ячі після відскоку і нарешті пробив Ловре Калинича. Дніпро і далі продовжував створювати моменти, але вони вже не були такими небезпечними як у першому таймі, та й Хайдук став частіше огризатися і змусив кілька разів рятувати свою команду Дениса Бойка.

Читай також: Клуб, який подарував шанс Мілевському: П'ять фактів про суперника Дніпра в Лізі Європи

І все-таки у цей вечір перемогу відсвяткувала українська команда. Спрацювали заміни Маркевича: Лео Матос накрутив захисника позлити кутового прапорця на лівому фланзі і подав у штрафний Хайдука, де першим на м'ячі виявився Євген Шахов, який пробив повз Ловре Калинича і приніс своїм голом чергову перемогу Дніпру.

Відзначимо вихід на останні 13 хвилин матчу Артема Мілевського - український форвард моментів біля воріт Бойка не вмів, але встигав відпрацьовувати в обороні, у притаманному йому стилі притримував м'яча і можна сказати, підсилив гру своєї команди в атаці.

Дніпро здобуває важку вольову перемогу, але через тиждень команди зіграють у Спліті, де і визначиться учасник групового етапу Ліги Європи.

Дніпро - Хайдук 2:1

Голи: Калинич, 50, Шахов, 88 - Сушич, 47