Sport bigmir,  21 серпня 2014, 21:35
0
442
Металіст розписав мирову з Рухом

У четвер, 21 серпня, харківський Металіст у першому матчі кваліфікації Ліги Європи на виїзді не зміг переграти польський Рух.

Подробиці і онлайн матчу: Рух - Металіст - 0:0. Трансляція матчу кваліфікації Ліги Європи

Перед матчем головний тренер харківського клубу Ігор Рахаєв говорив, що його команду чекає непростий матч. Тим більше через травми Металісту не могли допомогти Василь Кобін та Сергій Пшеничних, які залишилися вдома і не полетіли на матч Ліги Європи.

З перших хвилин зустрічі Рух захопив ініціативу і навіть зумів забити. Але гол не був зарахований через те, що Стажиньски, який бив по воротам Металіста, отримавши пас з правого флангу, знаходився в положенні поза грою.

Підопічні Ігоря Рахаєва свій перший небезпечний момент створили на 17 хвилині зустрічі. Тоді Клейтон Шав'єр, увійшовши у штрафний суперника, отримав пас від партнера і з розвороту пробив. Але воротар у неймовірному стрибку зміг дотягнутися до м'яча, який ішов у лівий нижній кут, і відбив його на кутовий.

Польська команда, якій експерти ще до матчу передрікали поразку, більше атакувала в першому таймі. Але потенційно небезпечним моментам заважали неточні паси і офсайди.

Другий тайм запам'ятався неточними пасами і помилками в обороні обох команд. Ближче до кінця зустрічі футболісти Руху сіли в захист, який Металіст так і не зміг розкрити своїми атаками. Результат зустрічі 0:0.