П'ятов: Тренер Оболонь-Бровар накинувся на Луческу

1
1128
П ятов: Тренер Оболонь-Бровар накинувся на Луческу
П'ятов: Суперник дуже добре вивчив нас

Воротар Шахтаря Андрій П'ятов прокоментував перемогу своєї команди у кубковому матчі над ФК Оболонь-Бровар

"Суперник дуже добре нас вивчив, грамотно підійшов до цього поєдинку. Намагався діяти від оборони.

Чому ми так довго не могли забити? Чесно, навіть і не знаю, чого не вистачало. То було складно зламати їх оборону, то бракувало точного удару в завершальній стадії. Якби ми забили на початку гри, все було б зовсім по-іншому. Але вийшло так, як вийшло. Це говорить тільки про те, що ми десь недопрацювали. І справа тут зовсім не в психології.

Що сталося в перерві? Навіть і не знаю, що там сталося. Начебто їх тренер накинувся на Мірчу Луческу, а Тарас Степаненко кинувся захищати Містера... А в цілому було дуже неприємно. Моя сім'я сьогодні була на стадіоні: дружина з маленькими дітьми, - і вони тут наслухалися такого! Дуже негарно.

"З приводу результату вважаю, що все по справі. Тим більше був стовідсотковий пенальті не тільки у другому таймі, але і в першому", - наводить слова П'ятова офіційний сайт Шахтаря.

Нагадаємо, матч Оболонь-Бровар  - Шахтар закінчився з рахунком 0:1. Перемогу команді Луческу приніс Луїс Адріано, який точно пробив по воротах суперника з пенальті.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: П'ятов: Тренер Оболонь-Бровар накинувся на Луческу