Півзахисник Металіста: Думаю, у нас більше шансів на перемогу, ніж у Руху

Sport bigmir,  27 серпня 2014, 17:14
0
74

Півзахисник харківського Металіста Денис Кулаков оцінив шанси своєї команди в протистоянні з польським Рухом у 4-му кваліфікаційному раунді Ліги Європи.

"Не хочу образити суперника, але, думаю, у Металіста більше шансів на загальну перемогу. У першій грі ми, в принципі, домоглися непоганого результату. Звичайно, хотілося б забити, проте, виходячи з підсумку першого матчу, наша команда не має права відпускати противника. Вірю, що відсутність голів ми зможемо компенсувати у повторній грі.

У першому таймі польського матчу у Металіста мало що виходило, і це ми обов'язково розберемо. Можливо, позначилося хвилювання або якийсь недонастрій, але вже після перерви у нас багато що виходило, шкода тільки, що не вдалося забити. У матчі-відповіді необхідно постаратися якнайшвидше забити гол, щоб потім спокійно диктувати умови противнику.

Що ж до тієї обставини, що майбутній матч з Рухом відбудеться в Києві, то не хочу говорити про це як про якийсь мінус. Так, є певні незручності, але я сподіваюся, що, крім харківських уболівальників, яких, думаю, до столиці приїде не одна тисяча, нас підтримають і київські глядачі, адже всі ми виступаємо заради престижу країни", - цитує Кулакова Команда.

Нагадаємо, що перша зустріч Металіста з Рухом за вихід в груповий етап Ліги Європи закінчилася з рахунком 0-0. Матч-відповідь відбудеться в Києві 28 серпня.

За матеріалами: dynamo.kiev.ua