Два з трьох: Дніпро і Металіст зіграють у груповому турнірі Ліги Європи

0
360
Дніпро зіграє в груповому турнірі Ліги Європи

З трьох українських команд раунд плей-офф Ліги Європи пройшли дві - казка Зорі завершилася в Роттердамі.

У четвер, 28 серпня, відбулися матчі-відповіді плей-офф Ліги Європи за результатами яких дві з трьох українських команд пробилися в груповий етап турніру.

У наступний раунд пройшли Металіст і Дніпро, але обидві команди змусили понервувати своїх уболівальників.

Читай також: Металіст в овертаймі вирвав путівку в груповий раунд Ліги Європи

Харківський Металіст після виїзної нічиєї і в Києві не зумів забити Руху - 0:0, тому володар путівки в наступний раунд визначався в додатковий час. Ключовим епізодом матчу став момент в кінцівці першого екстра-тайму, коли голкіпер Руху Кшиштоф Каміньскі зіграв небезпечно проти Володимира Гоменюка. За це польський воротар побачив перед собою червону картку, а Металіст отримав право пробити пенальті, яке реалізував Клейтон Шав'єр.

Читай також: Дніпро пройшов в груповий турнір Ліги Європи

Дніпро також основний час матчу з Хайдуком в Спліті завершив внічию 0:0, але цей рахунок влаштував команду Маркевича, яка виграла домашній матч 2:1. Дніпро в Хорватії мав більше моментів, ніж суперник, але впевнено діяв воротар Хайдука Ловре Калініч плюс двічі Зозуля відправляв м'яч у штангу.Близькоюдо сенсації була луганська Зоря, яка мало не відігралася, програючи 0:3. Луганчани не переконливопочали поєдинок з Фейєноордом, пропустивши на старті два м'ячі, а коли на початку другої половини гри після автоголу Бєлого рахунок став 0:3, мало хто вірив в успіх Зорі.

Крім самих футболістів української команди - спершу Малиновський, а потім Бєлий скоротили рахунок до мінімуму, а на 80-й хвилині той же Малиновський зрівняв рахунок - 3:3! Але все ж Зорі не вистачило секунд, щоб вийти в наступний етап - Мане на другій доданій хвилині забив четвертий гол Фейєноорда і приніс голландській команді путівку в груповий етап Ліги Європи.

Зазначимо, що жеребкування групового турніру Ліги Європи, куди автоматично потрапило київське Динамо, відбудеться в п'ятницю, 29 серпня.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Два з трьох: Дніпро і Металіст зіграють у груповому турнірі Ліги Європи