Згаяне щастя: Зоря в драматичному поєдинку програла Фейєноорду

Sport bigmir,  28 серпня 2014, 23:38
0
588
Фейєноорд пробився в груповий етап Ліги Європи

У четвер, 28 серпня, луганська Зоря програла Фейєноорду з рахунком 3:4, давши можливість клубу з Роттердама проявити себе в груповому етапі Ліги Європи

Подробиці і онлайн матчу: Фейєноорд - Зоря - 4:3 - трансляція фінального матчу плей-офф кваліфікації Ліги Європи

Вельми драматичний матч видався сьогодні у луганської Зорі проти голландського Фейєноорда. Програючи у другому таймі з рахунком 3:0 після голів ті Верде, Схакена і автоголу Максима Бєлого, підопічні Юрія Вернидуба змогли відіграти три м'ячі і подарувати своїм уболівальникам надію на груповий етап Ліги Європи.

Спочатку на 55 хвилині Руслан Малиновський своїм ударом зі штрафного зробив рахунок 3:1. На 70-й хвилині зустрічі вже Максим Бєлий реабілітувався за автогол, забивши після кутового. Через 10 хвилин Малиновський зробив дубль, забивши красивим ударом з-за меж штрафної, подарувавши фанатам надію на груповий етап Ліги Європи.

Але мрія про єврокубки тривала трохи більш як 10 хвилин. Вийшовши на заміну в складі Фейєноорда Ману в додатковий час забив четвертий гол своєї команди, відправивши голландський клуб у груповий етап ЛЄ.

Феєноорд - Зоря 4:3 (перший матч - 1:1)

Голи: ті Вреде, 18, Схакен, 26, Бєлий, 47 (автогол), Ману, 90+2 - Малиновський, 55, 80, Бєлий, 70

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Згаяне щастя: Зоря в драматичному поєдинку програла Фейєноорду