Ще одна перемога у меншості: Шахтар у Києві громить Іллічівець

Sport bigmir,  29 серпня 2014, 19:43
0
654
Шахтар розгромив Іллічівець

У п'ятницю, 29 серпня, донецький Шахтар у рамках 5-го туру чемпіонату України в Києві приймав маріупольський Іллічівець

Подробиці та онлайн матчу: Шахтар - Іллічівець - 3:0. Трансляція матчу чемпіонату України

Ще до матчу Шахтар - Іллічівець футбольні експерти віддавали свою перевагу команді Мірчі Луческу. Клуб із Донецька підходив до цієї зустрічі в ролі лідера чемпіонату України, а ось Іллічівець після чотирьох матчів з одним очком посідав останнє місце.

Поєдинок розпочався за планом Шахтаря. Захопивши ініціативу з перших хвилин зустрічі, "гірники" контролювали хід гри, створюючи небезпечні моменти біля воріт суперника.

Відкрити рахунок підопічні Мірчі Луческу змогли на 31-шій хвилині. Олександр Гладкий, отримавши точний пас у штрафний від Тайсона, сильним ударом відправив м'яча у сітку.

Після забитого гола "гірники" знизили темп гри і навіть дозволили супернику великою кількістю ходити в атаку на свої ворота. Напевне, так би і закінчився перший тайм, якби не сталося зіткнення у центрі поля між Луїсом Адріано та Олександром Чижовим. Останній зупинив бразильця ударом руки в район підборіддя, після чого той впав на газон, втративши свідомість. Через деякий час медикам вдалося привести Адріано до тями, а Чижов отримав жовту від арбітра.

Другий тайм почався із замін. Замість Луїса Адріано, який на перерву вирушив після огляду медиків на "своїх двох" із посмішкою на обличчі, вийшов Фред. А в Іллічівця на полі з'явився Оберемко, який замінив Мішнева.

Перший небезпечний момент створили футболісти із Маріуполя. Після подачі кутового м'яч у свої ворота міг забити В'ячеслав Шевчук, від грудей якого снаряд летів у сітку. Але Андрій П’ятов зреагував на рикошет, зловивши м'яча.

Після цього моменту Шахтар прокинувся і побіг штурмувати ворота Іллічівця. На 55-тій хвилині гри Алекс Тейшера, отримавши м'яча в центрі штрафного суперника від Тайсона, забив гол, сильно пробивши по воротах маріупольців.

На табло горів рахунок 2:0, але Шахтарю цього було мало. Затиснувши Іллічівець на його половині поля, "гірники" продовжували штурм воріт суперника. На 74-тій хвилині підопічним Мірчі Луческу вдається багатоходова комбінація, яка увінчалася сильним ударом Тайсона з 11-метрової позначки. Рахунок зріс до 3:0.

Шахтар не залишав спроб забити четвертий, але, захопившись атаками, команда з Донецька пропустила контратаку. На 82-гій хвилині зустрічі Ярослав Ракицький у відчайдушному стрибку зніс у лінії штрафного Кулача, який готувався вийти 1 на 1 із Пятовим, за що і отримав червону картку.

Залишившись у меншості, "гірники" стали більше грати у захисті, віддавши контроль м'яча Іллічівцю. Але команда Миколи Павлова за час, що залишився, так і не змогла відіграти бодай гол. Підсумок зустрічі Шахтар - Іллічівець 3:0.

Зазначимо, що це вже другий матч, у якому Шахтар здобув перемогу у меншості. Раніше "гірники" у 10-му турі обіграли Металіст із рахунком 1:0.

Шахтар - Іллічівець - 3:0

Голи: Гладкий (31), Тейшейра (55), Тайсон (74)