Чемпіонат України: Донецький Металург і Металіст не змогли визначити сильнішого

Sport bigmir,  31 серпня 2014, 21:25
0
118
Донецький " Металург " і " Металіст " розійшлися мирно

У неділю, 31 серпня, у матчі 5-го туру Прем'єр-ліги донецький " Металург " і " Металіст " розійшлися мирно

Подробиці і онлайн матчу: Металург Донецьк - Металіст - 1:1 текстова трансляція матчу чемпіонату України

Команди почали матч не поспішаючи. Багато в чому Металісту, який за тиждень провів два виснажливих матчі за 120 хвилин, допоміг швидкий гол - Жажа Коельо подав з кутового, а Клейтон Хав'єр виявився кращим за всіх на ближній штанзі.

У середині тайму у харків'ян була ще одна можливість, але з ударом активного Радченко впорався воротар господарів. Металург теж зміг створити свій момент до перерви - Лазіч отримав передачу, але з воріт вибіг Шуст і відбив удар.

У другому таймі Металіст відчутно додав у атаці, змусивши воротаря Металурга демонструвати свій талант. Бандура став одним із героїв цього матчу, постійно засмучуючи Жажу Коельо. Тричі голкіпер не давав відзначитися бразильцеві. А ось один із небагатьох небезпечних моментів біля воріт харків'ян закінчився голом - Папа Гуйє визначив боротьбу з Макрідісом, гравець Металурга виманив на себе захисника і воротаря і видав на відкритого Поступаленка, який легко забив свій перший гол на вищому рівні.

До кінця гри Бандура ще раз врятував після моменту Жажі, а захисник Металурга Едуард Соболь отримав другу жовту картку за гру рукою, але рахунок матчу так і не змінився - 1:1

Металург (Донецьк) - Металіст (Харків) - 1:1

Гол: Антон Поступаленко (83) - Клейтон Хав'єр (13)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Чемпіонат України: Донецький Металург і Металіст не змогли визначити сильнішого