Фотогалерея: Найкращі кадри 5-го туру чемпіонату України

Sport bigmir,  1 вересня 2014, 11:27
0
182
Динамо обіграло Чорноморець у Києві

29-31 серпня відбулися матчі 5-го туру української Прем'єр-ліги, за результатами яких Шахтар вийшов в одноосібні лідери чемпіонату.

У п'ятницю відбулося донецьке дербі - Шахтар у Києві розгромив Іллічівець (3: 0) і здобув свою 5-ту перемогу у п'яти матчах.

Дивіться фотогалерею: Коноплянка на трибуні, осічки Металіста і Дніпра: Найкращі фото 5-го туру чемпіонату України

У суботу Говерла на своєму полі мінімально програла Олімпіку (0:1), а ввечері київське Динамо завдяки дублю Андрія Ярмоленка обіграло Чорноморець (2:0). Зазначимо, що результативна передача на рахунку новачка киян Лукаша Теодорчика.

У неділю був день несподіванок. Спочатку запорізький Металург двічі забив у ворота Карпат у останні хвилини матчу і вирвав перемогу (2:1). Потім Металіст і Дніпро не змогли обіграти своїх опонентів - харків'яни вийшли вперед на початку матчу, але пропустили гол під час однієї з нечисленних атак донецького Металурга (1:1). Дніпро ж сам першим пропустив від Ворскли перед перервою, швидко відквитав гол завдяки пенальті, але так і не зміг вирвати перемогу (1:1). Ну, і у останньому матчу туру гол Мемешева на останніх секундах матчу приніс Волині перемогу над Зорею (2:1).
ТЕГИ: ШахтерфотоДнепрМеталлистУкраинская Премьер-лигаДинамо КиевМеталлург Д