Форвард збірної України: З Молдовою все повинні були вирішити у перші 10 хвилин

Sport bigmir,  4 вересня 2014, 11:20
0
107
Олександр Гладкий: Показали непогану гру перед принциповим матчем

Нападаючий збірної України Олександр Гладкий поділився своїми враженнями від товариського матчу з Молдовою.

Читай також: Тренер збірної Молдови: Перемога збірної України заслужена

"Зіграли з непоганим суперником, виграли. Хоча, я вважаю, що все повинні були вирішити в перші 10 хвилин, тому що було три стовідсоткових моменти.

Забий два, і в принципі, результат був би вирішений. А так - забили у другому таймі, показали непогану гру перед принциповим матчем", - сказав Гладкий в ефірі телеканалу Футбол 1.

Нагадаємо, що 3 вересня в товариському матчі збірна України переграла Молдову з рахунком 1:0. 8 вересня українцям доведеться провести перший матч відбору на Євро-2016 проти збірної Словаччини.