Грачов: Мене турбує упевненість громадськості у перемозі над Словаччиною

Sport bigmir,  8 вересня 2014, 15:50
0
203
Грачов: Словаччина сильна збірна зі своїм малюнком гри

Колишній форвард донецького Шахтаря Віктор Грачов прокоментував майбутній відбірковий матч Євро-2016 з командою Словаччини.

"Мене турбує занадто велика впевненість української футбольної громадськості напередодні цього матчу. Після приходу Фоменка ми занадто заспокоїлися. Мовляв, у нас вже є сильна збірна, яка зобов'язана перемагати збірні, нижчі за рейтингом. Між тим, я хотів би застерегти оптимістів - Словаччина сильна збірна зі своїм малюнком гри. В останніх 10 матчах вони пропустили лише 8 голів. Тобто, в обороні команда грає дуже добре. Їхні захисники - Губочан, Дюріца, Шкртел пройшли школу англійської та російської Прем'єр-ліг. Як гравець я не раз зустрічався з командами з колишньої Чехословаччини. Всі вони по-спортивному злі, агресивні, вперті в боротьбі. Згадайте нинішнє протистояння Шахтаря з чеською Вікторією. Чехи зі словаками фактично представляють одну футбольну школу.

Читай також: Леоненко: Словаки і самі не грають, й іншим не дають

Для дебютного матчу 1:0 - це був би чудовий рахунок. Краще було забити м'яч в перші півгодини гри щоб ​​потім відчувати себе впевненіше. Чим довше рахунок залишатиметься невідкритим, тим впевненіше почуватиметься суперник. Більшість гравців цієї збірної - досвідчені бійці від 28 до 32 років. Словаки можуть 85 хвилин захищатися, а потім завдати несподіваного удару. Гамшик попереду може зіграти гостро і нестандартно. Тому з перших хвилин потрібно чинити тиск на ворота словаків і постаратися забити. Ну і не забувати про обережність при розіграші стандартів біля наших воріт. Це буде один з небагатьох шансів суперника", - цитує Грачова Gazeta.ua.

Дивіться фотогалерею: Підготовка до бою: Як збірна України тренувалася перед матчем зі Словаччиною