102
Росія забила чотири м ячі Ліхтенштейну
Росія з розгромної перемоги стартувала у відборі на Євро-2016

Збірна Росії з упевненої перемоги стартувала у відборі на Євро-2016.

Подробиці й онлайн матчу: Росія – Ліхтенштейн онлайн трансляція матчу відбору на Євро-2016

Росії вдалося забити швидкий гол, що дуже важливо в матчі проти такого суперника – на четвертій хвилині після удару Ігнашевича зі штрафного і рикошету від Мартіна Бюхеля м’яч опинився в сітці воріт Ліхтенштейну.

Надалі команда Фабіо Капелло створила дуже багато гольових моментів, але або захисники гостей блокували удари росіян, або форварди збірної Росії били вкрай невдало.

Найнебезпечнішим моментом збірної Росії став удар Алана Дзагоєва перед самим свистком на перерву в дальню "дев'ятку", але Петер Йєле в кидку зумів відбити м'яч.

У другому таймі гру збірної Росії в атаці значно посилив вихід на заміну Артема Дзюби. Уже першою своєю дією Дзюба вийшов один на один з воротарем Ліхтенштейну, від якого м'яч відлетів у ногу Бургмайєру і влетів у ворота.

У наступному моменті Дзюба заробив пенальті, яке реалізував Комбаров, а на 65-й хвилині Артем вже самостійно вразив ворота Йєле після передачі Черишева.

Встановивши на табло рахунок 4:0, збірна Росії зменшила темп і впевнено довела гру до фінального свистка, який зафіксував стартову перемогу команди Капелло у відборі на Євро-2016.

Росія – Ліхтенштейн 4:0

Голи: Бюхель, 4 (а/г), Бургмайєр, 50 (а/г), Комбаров, 54 (пен), Дзюба, 65

Ця сама новина на Спорт bigmir) net: Росія забила чотири м'ячі Ліхтенштейну