Sport bigmir,  8 вересня 2014, 22:25
0
383
Молодіжна збірна України впевнено перемагає

Перемігши у заключному турі п'ятої відбіркової групи Євро-2015, Україна посіла друге місце в групі, пропустивши вперед Хорватію за особистими зустрічами.

Але при цьому команда Сергія Ковальця стала кращою збірною серед тих, які посіли другі місця!

Наша збірна провела цю гру "на класі", обігравши суперника в спокійному темпі. На 23-й хвилині рахунок відкрив Владислав Кулач: отримавши м'яч спиною до воріт, нападник розвернувся і з льоту розстріляв ворота Ло-Руссо з 7-8 метрів.

Навіть пропустивши гол, гості не прагнули переходити центр поля. Забігаючи наперед, зазначимо, що найзначніший подвиг гостьова команда здійснила на 70-й хвилині, коли... заробила кутовий.

Читай також: Ковалець: Краще їхати за кермом Жигулів, ніж на останньому сидінні Мерседеса

На 42-й хвилині Тотовицький міг подвоїти перевагу, але м'яч після його удару з 21 метра пролетів трохи вище поперечини. А на другий тайм Андрій так і не з'явився - в перерві його замінив Дмитро Юсов.

Зламати насичену оборону (11 осіб за лінією м'яча на 2/3 своєї половини поля) без швидкості практично нереально. На початку другого тайму українці не сильно хотіли додавати у цьому компоненті. Однак як тільки це сталося, голи посипалися у ворота Ло-Руссо.

На 58-й хвилині саме після прискорення Болбат втік від суперників по лівому флангу, після чого навісив точно на голову Кулачу - 2: 0. А через п'ять хвилин гості забили самі собі: Ло-Руссо, вибиваючи м'яч з власного воротарського під час атаки збірної України, влучив у свого ж гравця, Цану. Саме від 18 номера м'яч і зрикошетив у сітку!

Тепер всі чекаємо жеребкування плей-офф раунду. Воно відбудеться в п'ятницю, 12 вересня і розпочнеться о 15:00 за Києвом.

Україна U-21 - Ліхтенштейн U-21 3: 0

Голи: Кулач, 23, 58, Цан, 63 (у свої ворота)

Україна: Шевченко, Писко, Приндета, Мякушко, Вакуленко, Болбат, Тотовицький (Юсов, 46), Юрченко, Буяльський, Мемешев (Рижук, 80), Кулач (Малиновський, 71)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Молодіжна збірна України легко виходить у плей-офф відбору на Євро-2015

За матеріалами: football.ua