Збірна України програла свій перший матч відбору на Євро-2016

Sport bigmir,  9 вересня 2014, 00:21
0
307

У понеділок, 8 вересня, збірна України в першому матчі відбору Євро-2016 мінімально програла команді Словаччини

Подробиці та онлайн матчу: Україна - Словаччина - 0:1 - трансляція матчу відбору на Євро-2016

Збірна України, створивши безліч помилок в обороні, поступилася команді Словаччини. Початок матчу був за українцями. Уже на першій хвилині зустрічі словаки зупинили прорив Андрія Ярмоленка по правому флангу з порушенням правил. Але удар Ярослава Ракицького зі штрафного прийшов у стінку з футболістів Словаччини, а простріл Шевчука, в якого відскочив м'яч, прийняв на себе захист суперника.

Наступний небезпечний момент в матчі був уже у словацьких футболістів, і він увінчався голом. На 17 хвилині зустрічі Мак, отримавши пас біля штрафної України, прокинув м'яч повз Федецького і, вийшовши один на один з П’ятовим, пробив у лівий нижній кут.

Відзначимо, що в моменті з пропущеним голом були винні центральні захисники, які проспали цей епізод і не зуміли вчасно зреагувати на атаку суперника. Але це була не єдина помилка оборони української команди.

На 23 хвилині після розіграшу штрафного з правого флангу захист збірної України дозволив Дюріці пробити з двох метрів по воротах П’ятова, але його удар вийшов неточним.

Наступний момент словаки створили біля воріт українців вже на 28 хвилині, але Роберт Мак з правого кута штрафного пробив вище воріт.

Збірна України мала два 100% моменти в кінці першого тайму. Спочатку Тарас Степанек, отримавши пас, пробив головою в поперечину, а потім Роман Зозуля не зміг дотягнутися до м'яча головою після навісу від партнера, щоб переправити м'яч у порожні ворота суперника.

У другому таймі Едмар мав дві прекрасних можливості зрівняти рахунок у матчі. На 50 хвилині після удару гравця збірної України м'яч влучив у штангу, а на 63-й він, перебуваючи перед порожніми воротами, відправив м'яч вище воріт.

У кінцівці матчу українці завдяки зусиллям Андрія П’ятова змогли забити гол, але арбітр відмінив взяття воріт. Як виявилося, в момент подачі кутового голкіпер збірної України влетів у словацького воротаря, тим самим порушивши правила.

Рахунок у матчі залишився незмінним - 0:1 на користь Словаччини.

Україна - Словаччина - 0:1

Гол: Мак (17)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Збірна України програла свій перший матч відбору на Євро-2016