Видужав: Коноплянка вже взяв участь у грі Дніпра

Sport bigmir,  10 вересня 2014, 21:10
0
243

Півзахисник дніпропетровського Дніпра Євген Коноплянка вийшов на заміну в товариському матчі проти зачепилівського Колоса, повідомляє офіційний сайт команди.

У середу, 10 вересня, в товариському матчі Дніпро переграв Колос з рахунком 6:1.

Читай також: Коноплянка: Хотілося взяти цеглу та жбурнути в спину Рамоса

Євген Коноплянка провів на полі менш як половину тайму, вийшовши на 23-й хвилині замість Лео Матоса за рахунку 1:1 і зігравши до кінця першого тайму. Другу половину гри Євген провів на лавці запасних.

А Дніпро у другому таймі забив п'ять сухих голів і розгромив суперника з рахунком 6:1.

Нагадаємо, Коноплянка травмувався 17 серпня в матчі чемпіонату України проти запорізького Металурга. За повідомленням головного тренера Дніпра Мирона Маркевича, Коноплянка повинен повернутися до тренувань через місяць.

Дивіться фотогалерею: Коноплянка на трибуні, осічки Металіста і Дніпра: Найкращі фото 5-го туру чемпіонату України