Дніпро в результативному матчі переграв Металіст

Sport bigmir,  13 вересня 2014, 19:03
0
361
Гама забив три голи у ворота Металіста

Дніпропетровський Дніпро в Харкові легко обіграв Металіст, забивши у ворота Шуста п'ять м'ячів.

Подробиці й онлайн матчу: Металіст - Дніпро онлайн трансляція матчу чемпіонату України

Команди почали матч обережно, придивляючись один до одного, але вже перша небезпека призвела до взяття воріт. Шахов відібрав м'яч у Жажі, віддав на Кравченка, той відпасував ліворуч на Бруну Гаму. Португалець пройшов уздовж штрафного кілька метрів, змістився в центр і відмінним ударом відправив м'яч у ближній нижній кут.

Забивши гол, Дніпро провів ще кілька атак і віддав ініціативу, загравши на контратаках. При цьому виходи до воріт суперника у Дніпра виглядали значно гостріше за позиційні атаки Металіста. Особливо проявляли активність флангові півзахисники - Гама на лівому фланзі і Лучкевич на правому, який своїми швидкими ривками замучив захист Металіста.

Треба констатувати, що Дніпро в першій половині гри повністю переграв Металіст, особливо в центрі поля, ну і захисники Металіста помилялися незвично часто. Чергова така помилка призвела до другого м'яча. Знову Гама з лівого флангу змістився ближче до центру і метрів з 23 уклав м'яч під дальню штангу.

Другий тайм почався для Металіста не краще першого - вже на 54-й хвилині Вільягра за фол останньої надії проти Калинича залишив свою команду в меншості, а через кілька хвилин Гама створив черговий шедевр і записав на свій рахунок хет-трик.

Гол заспокоїв гравців Дніпра і практично моментально відіграв один гол зусиллями Сергія Болбата, який точним ударом в дев'ятку воріт Бойка відіграв один гол для своєї команди.

Через кілька хвилин Кобін міг скорочувати рахунок до мінімуму, але Бойко витягнув м'яч з нижнього кута, а в наступному моменті Кобін вже забив, але арбітри зафіксували офсайд.

При цьому і Дніпро йшов вперед, але з виходом Коноплянки гравці дніпропетровців почали заграватися в атаці, та й Шуст вчасно страхував партнерів. Так тривало, поки не вийшов на поле Селезньов, який першим дотиком відправив м'яч у сітку воріт Металіста після передачі Коноплянки.

А в додатковий команди порадували глядачів ще двома голами. Спершу два моменти були у Коноплянки, і якщо в першому, обігравши Шуста, він віддав пас на Селезньова, який цього не очікував, то в наступному Коноплянка вже сам пробив у дальній кут - 5:1.

А в наступній атаці Шав'єр був першим на м'ячі, після того як Бойко відбив удар Жажі, і встановив остаточний рахунок у матчі - 5:2 на користь Дніпра.

Металіст - Дніпро 2:5

Голи: Болбат, 65, Шав'єр, 90+5 - Гама, 14, 43, 63, Селезньов, 88, Коноплянка 90+3

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Сім голів на двох: Дніпро в результативному матчі переграв Металіст