Сухий старт: Шахтар здобув в Іспанії перше очко в Лізі чемпіонів

Sport bigmir,  17 вересня 2014, 23:46
0
407

Шахтар і Атлетик в стартовому матчі Ліги чемпіонів не дочекалися помилки один одного.

Подробиці і онлайн матчу: Атлетик - Шахтар онлайн трансляція матчу Ліги чемпіонів

Донецький Шахтар у матчі першого туру групового етапу Ліги чемпіонів в Більбао зіграв внічию 0:0 з місцевим Атлетиком.

У першому таймі на полі була рівна боротьба практично без небезпечних моментів. Ініціативою володіла то одна, то інша команда, але до по-справжньому небезпечних моментів справа не дійшла.

Найнебезпечніший момент першої половини гри був створений Атлетиком на третій хвилині, але Ріко із забійної позиції пробив повз, у Шахтаря же було кілька небезпечних прострілів, які не дійшли до адресатів.

У другому таймі помітно збільшилася швидкість гри. Команди часом забували про центр поля і м'яч метався між штрафними.

Трохи більше ініціативою володів Шахтар, який за допомогою комбінаційного футболу тримав м'яч у себе в ногах, плюс швидко тікав у контратаки.

Обидві команди не хотіли ризикувати, обидві вибрали надійність і підстрахування на шкоду ризику і креативності. Йшла гра до помилки одного з суперників, але команди так і не дочекалися її до кінця матчу. В результаті закономірна нульова нічия.

Атлетик - Шахтар 0: 0

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Сухий старт: Шахтар здобув в Іспанії перше очко в Лізі чемпіонів