0
285
Дніпро не зміг забити Інтеру і один раз пропустив

Дніпропетровський Дніпро програв стартовий матч групового етапу Ліги Європи.

Віце-чемпіону України дніпропетровському Дніпру не вдався старт у груповому етапі Ліги Європи. Календар в першому турі команді Маркевича визначив у суперники грізний італійський Інтер, якому Дніпро в підсумку програв 0:1.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, при чому самої боротьби на полі було більше, ніж футболу. Єдиним напівмоментом був удар Коноплянки в ближній кут на першій хвилині матчу, але Ханданович врятував команду. В іншому в першому таймі окрім фолів і боротьби за м'яч згадати нічого.

Початок другого тайму повторив гру в першій половині, поки на 56-й не пролунав тривожний дзвіночок, коли після помилки оборони Дніпра Бойку довелося рятувати команду після ближніх ударів Д'Амброзіо і Кузмановича.

Дніпро не зніяковів, відповів небезпечним ударом Коноплянки в дальній кут, і гра знову вирівнялася.

Ключовий момент матчу припав на 68-у хвилину матчу, коли Ротань залишив команду в меншості. Серйозного фолу з боку капітнана Дніпра не було проти Гуаріна, проте Руслан дуже емоційно відреагував на свисток рефері і отримав другу жовту.

А буквально в наступному епізоді Д'Амброзіо прорвався в штрафну Дніпра і в оточенні захисників все ж пробив метрів з семи повз Бойка - 1: 0.

Домігшись свого, Інтер заспокоїв темп гри – гостям більше не потрібно було йти вперед, а Дніпро в меншості не міг знайти ключі до щільної оборони італійської команди. У підсумку господарі, незважаючи на заклики Олімпійського йти в атаку, так і не змогли  влаштувати хоча б фінальний штурм і вперше з Маркевичем на чолі програли в офіційному матчі.

Дніпро - Інтер 0:1

Гол: Д'Амброзіо (71)