Ротань: Коли я підвів команду, мене це не красить

Sport bigmir,  19 вересня 2014, 08:48
0
170
Ротань залишив свою команду в меншості

Капітан Дніпра Руслан Ротань вважає, що в моменті в його видаленням була симуляція.

"На мій погляд, в епізоді з моїм видаленням з боку суперника була симуляція. Проте, коли я підвів команду, мене це не красить.

Читай також: Тренер Дніпра назвав причину поразки в матчі з Інтером

Напевно, надто хотілося добитися результату, десь не впорався з емоціями. У підсумку ця червона картка стала ключовою подією матчу.

Відразу після мого відходу Інтер забив, і відігратися хлопцям було вже дуже важко. А в цілому три чверті ігрового часу ми виглядали на рівні, була рівна гра з рівними шансами на успіх", - зазначив Ротань.

Зазначимо, що Дніпро програв у першому турі Ліги Європи Інтеру 0:1. Ротань був видалений на 68-й хвилині, коли бурхливо зреагував на свисток арбітра і отримав другу жовту картку.

За матеріалами: uefa.com