Чемпіонат України: Ворскла везе велику перемогу із Запоріжжя

Sport bigmir,  20 вересня 2014, 19:25
0
332
Ворскла вагомо переграла запорізький Металург

В суботу, 20 вересня, при мінімальній кількості небезпечних моментів полтавська Ворскла зуміла забити запорізькому Металургу три м'ячі.

Перед очною зустріччю запорізький "Металург" і полтавська Ворскла розташовувалися на відстані одного очка в турнірній таблиці. У запорожців було сім турнірних пунктів, у полтавчан - вісім. Але це не означає, що команди дійсно провели стартові матчі чемпіонату України на приблизно однаковому рівні. Не варто забувати, що Ворскла стартувала з матчів проти Динамо і Шахтаря, і немає нічого дивного в тому, що після двох турів очок у неї не було. Зате в подальшому Полтава не програвала і набрала вісім очок у чотирьох зустрічах, включаючи нічию з Дніпром.

Читай також: Ультрас Ворскли придбали 30 магазинів АК-74 для учасників АТО

Металург взяв шість очок у матчах з Говерлою і Карпатами, причому зі Львовом, - не без везіння. Також запорожці зіграли внічию з одноклубниками з Донецька. За поразки від Шахтаря і Дніпра сильно дорікати їх ніхто не буде, проте останній розгром 0:3 від Волині виправдати складно. Зате можна було реабілітуватися. Наприклад, в домашньому матчі з Ворсклою.

Однак гра з Полтавою почалася для Запоріжжя не кращим чином. У дебюті зустрічі команди боролися собі в центрі поля, особливо до чужих воріт не прагнули, але раптом Арменд Даллку виконав передачу через все поле в штрафну, а Ахмед Янузі ще більш несподівано пробив з льоту в ближній кут. Албанець продемонстрував свою майстерність, але вина Боровика в пропущеному м'ячі очевидна.

Ніщо не віщувало такого розвитку подій, і після цього голу команди повернулися до неспішної манері гри з великою кількістю боротьби в центрі поля і тактичних фолів.

Нового сплеску активності довелося чекати до 32-ї хвилини, коли команди з невеликим інтервалом обмінялися небезпечними ударами. Спочатку Орелеси втратив м'яч на своїй половині поля, що дозволило Чеснакова вивести на ударну позицію Турсунова, однак Боровик на цей раз не схибив. Потім Прийомів виконав технічно складний удар з льоту, але з близької дистанції влучив точно в Богуша.

Читай також: Міліція затримала замовника вбивства президента Ворскли

Останній момент у першому таймі втратив Ахмед Янузі. Сапай віддав йому пас практично на порожні ворота, захисники і навіть воротар вже були відіграні, але албанець пробив з кількох метрів поруч зі стійкою.

Після перерви гра не змінилася, а значить, шансів зрівняти рахунок у Металурга не могло бути багато. Тому Юсов просто зобов'язаний був реалізовувати чистий вихід один на один на 63-й хвилині, однак удар він виконав без вишуканості, і Богуш ногою відбив м'яч в сторону.

Ворсклі ж для того, щоб зміцнити свою перевагу, навіть не знадобився небезпечний момент. Турсунов просто отримав м'яч ближче до лівого флангу, змістився до центру і метрів з 23-х підкрутив м'яч у дальню дев'ятку.

Не минуло й хвилини, як у Металурга з'явився шанс воскресити інтригу, але Дмитро Льопа, якого забули суперники в центрі штрафного, головою пробив поруч зі штангою.

Складно судити, як були справи з "фізикою", але психологічних сил боротися до фінального свистка у Металурга точно не було, що дозволило Ворсклі без проблем утримати комфортний рахунок і навіть довести його до великого за мить до фінального свистка. Вийшов на заміну Андрій Ткачук зазначив народження дочки чудовим голом від поперечини з 25 метрів.

Металург З - Ворскла 0:3

Голи: Янузі, 10, Турсунов, 72, А. Ткачук, 90+4

Металург З: Боровик, Пашаєв, Каплієнко, Лисицький, Баліч, Жураховський (Лео, 68), Орелеси, Сержіньо (Штурко, 86), Льопа, Прийомів, Юсов

Ворскла: Богуш, Даллку, Чеснаков, Е. Ткачук, Сапай, Дедечко (А. Ткачук, 80), Скляр, Турсунов, Бараннік (Кривошеєнко, 77), Ковпак (Джемаль, 90+2), Янузі

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Чемпіонат України: Ворскла везе велику перемогу із Запоріжжя

За матеріалами: football.ua