Кріштіану Роналду оформив 27-й хет-трик у своїй кар єрі
Кріштіану Роналду знову відзначився гольовими подвигами

Португальський гравець Реала Кріштіану Роналду оформив свій 27-й хет-трик у професійній кар'єрі.

Дивись також: Динамо - Реал Мадрид - 2:8 відео голів матчу чемпіонату Іспанії

Португальський форвард відправив три м'ячі в сітку воріт Депортиво в матчі четвертого туру чемпіонату Іспанії. Зустріч, що відбулася в Ла-Коруньї, завершилася перемогою мадридців з рахунком 8:2. Роналду двічі відзначився в першому таймі і один раз після перерви. Цей хет-трик став для португальця дев'ятим у виїзних зустрічах.

Зазначимо також, що Роналду вийшов на перше місце в гонці бомбардирів чемпіонату Іспанії. На даний момент в активі Роналду п'ять голів. Його найближчі переслідувачі - півзахисник Сельти Фабіан Орельяна, півзахисник Реала Гарет Бейл і нападник Райо Вальєкано Альберто Буено, які забили по три м'ячі.

Дивіться фотогалерею: Нагорода знайшла героя: Як Роналду приз найкращому футболістові Європи отримував (фото)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Кріштіану Роналду оформив 27-й хет-трик у своїй кар'єрі

За матеріалами: championat.com