Sport bigmir,  21 вересня 2014, 21:46
0
228
Гол Сергія Болбата став початком гольової феєрії у Львові

У неділю, 21 вересня, в матчі 7-го туру української Прем'єр-ліги львівські Карпати зуміли звести до нічиєї домашній поєдинок з харківським Металістом.

Подробиці і онлайн матчу: Карпати - Металіст - 3-3 - текстова трансляція матчу

Більш активно матч почали харків'яни, вже до результату першої десятихвилинки серйозно потривоживши Мисака, коли Гоменюк опинився на ударній позиції в декількох метрах від воріт. Карпати відповіли моментом Балажіца, небезпечно підключився до розіграшу кутового. А на 17-ій хвилині ефектним ударом метрів з 17-ти Сергій Болбат відкрив рахунок в матчі, обстукавши попутно різні частини створу воріт Карпат.

Металіст продовжив атакувати і через 5 хвилин заробив пенальті, коли Олег Голодюк підіграв рукою під час верхової боротьби. Вирок арбітра результативно виконав Клейтон Хав'єр. Однак буквально в наступній атаці прийшов час помилятися кіперу Металіста: Олександр Горяінов пропустив необов'язковий гол після дальнього пострілу Голодюка, що реабілітувався! Так, до 26-ій хвилині рахунок став 1-2 на користь гостей з Харкова.

Незважаючи на більш зручну гру у виконанні Металіста, Денис Кожанов на 34-ій хвилині зрівняв рахунок, замкнувши передачу від екс-харків'янина Павла Ксьонза. Намагаючись закріпити камбек, львів'яни повторили комбінацію під завісу тайму, але на цей раз Кожанов пробив вище воріт! Сергійчуку все ж вдалося забити гол на 45-ій хвилині, але арбітр зафіксував офсайд.

Початок другого тайму залишився за харківською командою, яка вже на 52-ій хвилині зусиллями Жажі Коельо знову повела в рахунку. Металіст продовжував створювати моменти біля воріт Мисака, але у вирішальний момент гостей підводила точність.

Ближче до екватора тайму, футболісти Карпат, підбадьорені замінами, перевели гру на половину поля Металіста і створили кілька напівмоментів. Однак аж до компенсованого часу харків'янам вдавалося нейтралізувати активність господарів, поки на 4-ій доданій хвилині Грегор Балажіц не увігнав головою м'яч у сітку воріт Горяінова, покаравши гостей за втрату концентрації на останніх секундах матчу.

Підсумок: понадбойова нічия як наслідок захоплюючого футбольного протистояння у Львові.

Карпати (Львів) - Металіст (Харків) - 3-3

Голи: Олег Голодюк (26), Денис Кожанов (34), Грегор Балажіц (90+ 4) - Сергій Болбат (17), Клейтон Хав'єр (24, пенальті), Жажа Коельо (54)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Карпати виривають нічию у Металіста