Воротар Зорі: Гравці Шахтаря весь час просять пенальті

Sport bigmir,  22 вересня 2014, 09:32
0
197
Микита Шевченко: Я думаю, Шахтар десь недооцінив нас

Голкіпер луганської Зорі Микита Шевченко прокоментував мінімальну перемогу своєї команди в матчі проти донецького Шахтаря.

"Провели добре організований матч. Я думаю, Шахтар десь недооцінив нас. Може, суперники якимись розслабленими вийшли. Ми показали свій характер, вистояли, забили. Я вважаю, хороший поєдинок провели. Можливо, один з найкращих в цьому сезоні.

Думаю, нам вдалося перемогти за рахунок командної гри. За рахунок нашого колективу. У нас прекрасний мікроклімат в команді. Ми один за одного. Моя думка, тільки за рахунок колективу.

Читай також: Капітан Шахтаря: Ми зіпсували день народження Рінату Ахметову

У перерві тренер просив не притискатися до воріт, що ми, в принципі, і зробили в другому таймі. Тому що коли почали притискатися до воріт в матчі з Динамо, вони забили нам два м'ячі. А так, виконали настанову тренера, добилися результату", - цитує голкіпера MatchDay.

Він також розповів, що наприкінці матчу було кілька моментів у грі, після яких футболісти Шахтаря вимагали пенальті. Але на думку голкіпера, там нічого не було.

"Наприкінці матчу було кілька моментів у грі, після яких футболісти Шахтаря вимагали пенальті", - каже Шевченко.

Нагадаємо, що 21 вересня донецький Шахтар вперше програв у цьому чемпіонаті, поступившись луганській Зорі з рахунком 0:1. В цей день президент "гірників" Рінат Ахметов святкував день народження.