Опустили на землю: Динамо в Києві розгромило Волинь

Sport bigmir,  22 вересня 2014, 21:16
0
406
Динамо в Києві громить Волинь

У понеділок, 22 вересня, київського Динамо на своєму полі обіграло луцьку Волинь із рахунком 4:1.

Подробиці та онлайн матчу: Динамо - Волинь - 4:1 - трансляція матчу чемпіонату України

Динамо Київ опустило Волинь на землю, після її розгромної перемоги над запорізьким Металургом. Підопічні Сергія Реброва відправили у ворота луцької команди чотири м'ячі, пропустивши у свої ворота лише одного разу.

Перший свій гол у матчі "біло-сині" забили на 18 хвилині зустрічі. Андрій Ярмоленко, обігравшись із Беландою у штрафному суперника, точно пробив по воротах.

Другий гол Динамо забило вже на 35 хвилині. Андрій Ярмоленко, відірвавшись від захисників Волині, вийшов практично один на один із Недільком. Віддав пас вліво на вільного Ленса, і той точно пробив по порожніх воротах. На перерву команди пішли із рахунком 2:0.

Після перерви команди показувала звичний по першому тайму футбол: Динамо більше атакувало, Волинь - шукала свої можливості на контратаках.

Перший небезпечний момент у другій 45-хвилинці був створений біля воріт Волині на 57 хвилині зустрічі. Артем Кравець віддав пас на Андрій Ярмоленка, що набігав, але останній пробив сходу у голкіпера луцької команди. Але через чотири хвилини вінгер Динамо робить дубль. Ярмоленко у своєму фірмовому стилі змістився з правого флангу у центр після довгої передачі Макаренка і сильно пробив у лівий верхній від себе кут воріт Волині, зробивши рахунок у матчі 3:0.

Неабияк стомилися Волинь від атак Динамо прорвалася у контратаку лівим флангом. Матич подав у штрафний Бабатунде, але м'яч після сейва Олександра Рибки влучив у поперечину і пішов на кутовий. Але те, що не зміг зробити Бабатунде, зумів зробити Жунич. Після розіграшу кутового, Жунич пробив головою по воротах Динамо, і рахунок на табло змінився на 3:1 на користь Динамо.

Крапку у матчі поставив Владислав Калитвинцев, що вийшов на заміну. Півзахисник на 85-тій хвилині зустрічі замкнув передачу з правого флангу Джермейна Ленса.

Динамо Київ - Волинь - 4:1

Голи: Ярмоленко (18, 61), Ленс (35), Калитвинцев (85) - Жунич (72)