446
Дніпро розгромив Олімпік і вийшов в лідери Прем єр-ліги
Селезньов відкрив рахунок і був одним з найактивніших на полі

Після семи турів чемпіонату України команда Маркевича – одноосібний лідер.

Донецький Олімпік на початку сезону став грозою авторитетів, про що свідчило четверте місце команди перед цим туром.

Втім, Дніпро в цьому сезоні має намір боротися за чемпіонство, тому вдома з таким суперником, як Олімпік очки втрачати йому було непростимо.

Гравці Дніпра взялися за справу зі старту матчу, і як результат на дев'ятій хвилині господарі вийшли вперед. Євген Селезньов після короткого пасу в центрі штрафного від Бруно Гами відправив м'яч у порожні ворота.

Надалі перший тайм залишився повністю за гравцями Дніпра, але рахунок на табло не змінився. Зате вже перша атака господарів у другому таймі завершилася взяттям воріт. Литовка після штрафного відбив м'яч перед собою, Гама був першим на підборі і красивим ударом вразив по дузі дальню дев'ятку.

Зробивши рахунок комфортним, Дніпро зменшив темп і навіть віддав ініціативу супернику, граючи на контратаках. І така тактика себе виправдала в середині другого тайму. На 75-й хвилині спочатку Дуглас після подачі зі штрафного підставив голову і відправив м'яч у дальній кут воріт Литовки, а в наступній атаці Зозуля втік до воріт гостей, віддав на Калинича і хорват встановив рахунок на табло – 4:0.

Але і це ще не все, на 89-й хвилині дебютант команди Мігунов віддав ліворуч в центр на лінію штрафного Калиничу, і той, обігравшись з Ротанем, точно пробив низом, зробивши дубль і встановивши остаточний рахунок у матчі.

Перемога вивела Дніпро на перше місце в турнірній таблиці, і там команда Маркевича може затриматися, адже в наступному турі дніпропетровцям доведеться зіграти з аутсайдером Іллічівцем, тоді як переслідувачі Динамо і Шахтар проведуть матч між собою.

Дніпро - Олімпік 5:0

Селезньов, (9), Гама, (49), Дуглас, (75), Калинич, (76), (88)