Без сенсації: Шахтар громить клуб із Першої ліги у матчі Кубка України

0
618
Шахтар розгромив Полтаву

Донецький Шахтар у першому матчі 1/8 фіналу обіграв Полтаву з рахунком 5:1.

Подробиці та онлайн матчу: Полтава - Шахтар - 1:5 трансляція матчу 1/8 фіналу Кубка України

Шахтар, як того очікували багато футбольних експертів, захопив ініціативу у матчі. Включивши швидкість, "гірники" затиснули свого суперника на його половині поля. Але у Полтави був свій план на поєдинок із чемпіоном України - гра на контратаках.

Обрана тактика полтавчан могла принести свої дивіденди уже на третій хвилині зустрічі, коли Соломка, отримавши м'яча від партнера перед воротами Шахтаря, мав прекрасну можливість вивести свою команду вперед. Але удар півзахисника Полтави прийняв на себе Андрій П’ятов.

Наступного разу команда Іллі Близнюка могла вийти вперед на 30-тій хвилині, коли потужний удар від Боровця прийняла на себе поперечина.

Забити ж полтавчани змогли на 36-тій хвилині. Тоді Зеленевич протягнув м'яча на половину поля Шахтаря, віддав пас на правий фланг на Бутеніна, той прострілив на дальню штангу на Хомича, і форвард Полтави вколотив м'яча у ворота. Рахунок на табло став 1:0.

Перший тайм міг так і закінчитися, якби не гол Тейшейри у вже доданий арбітром час. Бразилець зрівняв рахунок у матчі, замкнувши головою навіс у штрафний від партнера.

Другий тайм Шахтар продовжив грати першим номером, затиснувши Полтаву на її половині поля.

На 62-гій хвилині Луческу, за нічийного результату, наважується на подвійну заміну. Замість Марлоса і Нема на поле вийшли Бернард і Фред. З виходом нових футболістів атаки Шахтаря набули гостроти, перша з них завершилася голом.

На 67-мій хвилині поєдинку Бернард, обігравшись із Гладким, увійшов у штрафний і пробив по воротах Полтави, але його удар блокували захисники. М'яч тим часом відскочив на вільного Олександра Гладкого, і той точним ударом вразив ворота полтавчан - 1:2.

Ведучи в рахунку, Шахтар продовжував атакувати ворота суперника, який, на відміну від першого тайму, повністю зосередився на захисті, забувши про контратаки.

До фінального свистка "гірники" ще тричі відправляли м'яча у ворота Полтави. На 75-тій хвилині зустрічі гол на свій рахунок записав Тейшейра. Пізніше автором забитого м'яча став захисник Дмитро Чигринський. А вже у доданий час Дентіньйо, заробивши пенальті у штрафному суперника, точним ударом з 11-метрової позначки відправив м'яча у ворота.

Шахтар упевнено перемагає Полтаву у першому матчі 1/8 фіналу Кубка України.

Полтава - Шахтар - 1:5

Голи: Фомич (36) - Тейшейра (45+1,75), Гладкий (67), Чигринський (78), Дентіньйо (90+5, - пенальті)