Півзахисник Шахтаря: Ми були несерйозно налаштовані на початку матчу

Sport bigmir,  26 вересня 2014, 07:46
0
57
Дентіньйо: Гол присвячую родині

Півзахисник донецького Шахтаря Дентіньйо розповів, чому у матчі 1/8 фіналу Кубка України "гірники" грали два абсолютно різних тайми.

"Два тайми сильно відрізнялися один від одного тільки тому, що ми були несерйозно налаштовані на початку матчу, а Полтава грала краще. Потім до нас прийшла удача, ми почали якісно атакувати і, головне, забивати.

Епізод з пенальті? Мене сильно вдарили по нозі, я вважаю, що там був стовідсотковий пенальті. А забитий м'яч присвячую своїй родині і хочу привітати всю команду з перемогою!", - цитує Дентіньйо сайт Шахтаря.

Читай також: Луческу: Думаю, це помилка - грати два матчі в Кубку України

Також півзахисник розповів, чи стояло перед командою завдання зняти всі питання 1/8 Кубка в першому поєдинку.

"Так, Містер говорив з самого початку, що не варто відкладати все на другу гру. Краще розібратися відразу, щоб потім на нас не було ніякого тиску. На щастя, ми перемогли", - сказав він.

Нагадаємо, починаючи зі стадії 1/8 фіналу Кубка України кожен раунд складається з двох матчів. У першому поєдинку 1/8 фіналу Шахтар на виїзді розгромив ФК Полтава 5:1.