Форвард Шахтаря: Пропущений гол змусив команду зібратися

Sport bigmir,  26 вересня 2014, 08:12
0
157
Гладкий: Вийшло дійсно складне протистояння

Нападаючий донецького Шахтаря Олександр Гладкий прокоментував перемогу команди в матчі 1/8 фіналу Кубка України.

"Думаю, те, що ми пропустили першими, змусило команду зібратися, адже спочатку не виходило те, що ми планували. Полтава добре атакувала, їм вдалося забити першими. Але потім ми сконцентрувалися і показали свою гру.

Я б сказав, що вийшло дійсно складне протистояння. Найважче нам було перші сорок п'ять хвилин, але в другому таймі все стало на свої місця, ми почали атакувати і таки здобули перемогу", - цитує Гладкого прес-служба Шахтаря.

Нагадаємо, починаючи зі стадії 1/8 фіналу Кубка України кожен раунд складається з двох матчів. У першому поєдинку 1/8 фіналу Шахтар на виїзді розгромив ФК Полтава 5:1.