Думками у Франції: Дніпро поступився луцькій Волині в Кубку України

Sport bigmir,  27 вересня 2014, 18:59
0
366
Єдиний гол у матчі забили з пенальті

Луцька Волинь не без допомоги арбітра обіграла Дніпро в першому матчі 1/8 фіналу Кубка України.

Подробиці і онлайн матчу: Волинь - Дніпро 1:0 онлайн трансляція матчу 1/8 фіналу Кубка України

Дніпро проводив поєдинок у статусі лідера чемпіонату України, але легким матч бути не обіцяв, адже, по-перше, попереду у команди Маркевича важливий матч у Лізі Європи проти Сент-Етьєна, а по-друге, луцька команда хотіла показати себе з кращого боку після розгрому від Динамо 1:4.

Перші хвилини впевненіше почав Дніпро і навіть створив момент на 9-й хвилині, коли Селезньов віддав під удар по порожнім воротам Матосу, але той промахнувся мимо м'яча.

Втім, цей момент у підсумку Дніпра залишився єдиним у матчі і Волинь потроху перевела гру на половину поля гостей. По воротах Лаштувки в першій половині матчу з гри команда Кварцяного так і не вдарила, але рахунок відкрила - арбітр призначив спірний пенальті, який реалізував Бікфалві. Спірний - тому що в моменті з падінням Матея не було його контакту з ногою Федецького, але суддя "купився" на падіння.

Через кілька хвилин арбітр матчу Арановський вже призначив пенальті в протилежні ворота після падіння Селезньова, але через секунду, після підказки асистента, скасував рішення, зафіксувавши офсайд.

Другий тайм пройшов у боротьбі, з великою кількістю сумбуру і помилок. Дніпро намагався врятуватися від поразки, але справжню небезпеку біля воріт Неділька створити так і не зумів. Удари по воротах у гостей виходили тільки зі штрафних, але й ті не пішли в цей день у Ротаня. Все-таки думки про матч у Франції в Лізі Європи, чого так боявся Маркевич, не дали Дніпру зіграти в свою силу.

Не вийшов у Дніпра і штурм на останніх хвилинах, швидше Волинь могла подвоювати рахунок, коли Мемешев вивів у центр штрафної на ударну позицію Матея, але Лаштувка блискуче прочитав епізод і врятував команду при ударі з близької відстані.

У підсумку 1:0 - Волинь виграла перший матч в 1/8 фіналу Кубка України, але попереду у команд поєдинок у відповідь через місяць в Дніпропетровську.

Волинь - Дніпро 1:0

Гол: Бікфалві, 37 (пен)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Думками у Франції: Дніпро поступився луцькій Волині в Кубку України