Рибка: До гри зі Стяуа підійдемо у своїй найкращій формі

Sport bigmir,  28 вересня 2014, 16:28
0
230
Рибка: Знали, що буде нелегка гра

Голкіпер київського Динамо Олександр Рибка прокоментував перемогу своєї команди в Кубку України над львівськими Карпатами, а також розповів про підготовку команди до поєдинку зі Стяуа у Лізі Європи

"Вважаю, найголовніше - що ми домоглися позитивного результату. Знали, що буде нелегка гра. У Львові з Карпатами матчі завжди проходять напружено. Але ми знали, куди ми їдемо, і навіщо.

Читай також: Карпати - Динамо - 0:1 відеоогляд матчу 1/8 фіналу Кубка України

На щастя, ми забили швидкий м'яч, це трохи заспокоїло гру в першому таймі. Після перерви, напевно, трохи втомилися, відійшли назад і діяли за рахунком, тому пішла така гра. Але у нас є час, будемо готуватися, через чотири дні вже поєдинок зі Стяуа. Думаю, до нього всі підійдуть в своїй найкращій формі", - сказав воротар.

Нагадаємо, що в суботу, 27 вересня, в першому матчі 1/8 фіналу Кубка України Динамо обіграло Карпати з рахунком 1:0.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Рибка: До гри зі Стяуа підійдемо у своїй найкращій формі

За матеріалами: ФК Динамо Киев
ТЕГИ: футболКарпатылига ЕвропыДинамо КиевКубок УкраиныАлександр РыбкаСтяуа