Шуфрич: Не відкидається, що Говерла не вийде на матч-відповідь із Металістом

Sport bigmir,  29 вересня 2014, 08:06
0
296
Шуфрич: Ми дуже обурені суддівством у матчі з Металістом

Власник ужгородської Говерли Нестор Шуфрич у програмі Великий футбол на каналі Футбол 1 висловив незгоду з рішеннями арбітра в матчі з Металістом.

"Ми дуже обурені суддівством Берізки. Прізвище цього арбітра до болю знайоме для нашого клубу. Якщо стосовно нього не будуть прийняті дисциплінарні санкції, не відкидається, що Говерла не вийде на матч-відповідь з Металістом.

Читай також: Пивоваров: Є два арбітри, які ненавидять Металіст, обидва на букву "Б"

Ця ініціатива керівництва клубу буде мною підтримана. Я за чесний футбол", - заявив Шуфрич-старший в інтерв'ю Великому футболу.

Раніше віце-президент Говерли Олександр Шуфрич пообіцяв, що його команда може не вийти на матч з Металістом через свавілля арбітра.

Нагадаємо, що в суботу, 27 вересня, в першому матчі 1/8 фіналу Кубка України Говерла і харківський Металіст зіграли внічию з рахунком 2:2. На 79-й хвилині господарі залишилися в меншості, а на 87-й хвилині Клейтон Хав'єр зрівняв рахунок у матчі.

За матеріалами: Телеканал Футбол 1/footballua.tv/
ТЕГИ: футболГоверлаМеталлистНестор ШуфричсудействоКубок Украины