Шахтар на останніх хвилинах втратив перемогу над Порту

Sport bigmir,  1 жовтня 2014, 00:29
0
374
Шахтар зіграв внічию з Порту

У вівторок, 30 вересня, донецький Шахтар на останніх хвилинах зустрічі упустив перемогу над португальським Порту в матчі 2-го туру гри

Подробиці і онлайн матчу: Шахтар - Порту - 2:2 трансляція матчу другого туру Ліги чемпіонів

Зі стартового свистка команди демонстрували швидкий атакуючий футбол. Перший момент у матчі створили футболісти Порту, коли після удару Абубакара м'яч пролетів поруч зі штангою воріт П’ятова. Відповідь від футболістів Шахтаря не затрималася. На 9-й хвилині Тайсон, змістившись з лівого флангу в центр, сильно пробив по воротах. Але Фабіано зумів парирувати удар бразильського півзахисника.

Ще один прекрасний момент для взяття воріт суперника футболісти Мірчі Луческу мали на 28 хвилині, але удар Луїса Адріано зумів відбити голкіпер Порту.

А ось команда з Португалії мала свій 100% момент для взяття воріт Шахтаря на 33 хвилині. Тоді Олександр Кучер у власному штрафному порушив правила на супернику, і арбітр призначив 11-метровий удар. Пробивати пенальті у Порту взявся Браімі, але його удар з "точки" відбив Андрій П’ятов.

Обмінявшись до кінця першого тайму парою моментів, команди пішли на перерву.

Початок другого тайму нічим не відрізнялося від першої 45-хвилинки: команди показували відкритий футбол, створюючи небезпечні моменти. Але на 52-й хвилині матчу Олександр Кучер обікрав Торреса, який загрався з м'ячем у власному штрафному, і віддав пас у штрафний на Тейшейру. Останній, опинившись перед воротами суперника, не розгубився і точно пробив по воротах. Рахунок у матчі став 1:0.

Другий раз в матчі "гірники" відзначилися на 85 хвилині. Бернард з лівого флангу завдав сильний удар по воротах, після якого Фабіано відбив м'яч точно на форварда Шахтаря Луїса Адріано. Останньому нічого не залишалося, як точно пробити по воротах суперника.

Пропустивши два м'ячі, команда з Португалії не збиралася здаватися. Під час одного із штурмів Порту заробив другий пенальті в матчі, коли Ярослав Ракицький зіграв рукою у власній штрафній. Джексон Мартінес, який раніше вийшов на заміну, точно пробив з 11-метрової позначки.

Зрівняли ж португальці рахунок у матчі вже в доданий арбітром час. На 94 хвилині Джексон Мартінес замкнув простріл Тельо з правого флангу, встановивши остаточний рахунок у матчі - 2:2

Шахтар - Порту - 2: 2

Голи: Тейшейра (52), Адріано (85) - Мартінес (88 п, 90+4)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Шахтар на останніх хвилинах втратив перемогу над Порту