Фотогалерея: Як Шахтар перемогу над Порту упустив

Sport bigmir,  1 жовтня 2014, 08:41
0
320

У дебютному матчі Ліги чемпіонів у Львові Шахтар втратив перемогу над Порту, виграючи 2:0.

30 вересня у матчі 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів - 2014/15 донецький Шахтар втратив перемогу над португальським Порту 2:2.

Дивись також: Драма із сумним кінцем: Як Шахтар перемогу над Порту упустив

На початку матч складався відмінно для "гірників": у першому таймі П'ятов відбив пенальті, а на початку другого забитим м'ячем відзначився Алекс Тейшейра. Коли на 85 хвилині Луїс Адріано зробив рахунок 2:0, здавалося донецькій команді нічого не завадить здобути перемогу, але дубль Джексона Мартінеса глибоко шокував Арену Львів.

Пропонуємо вам фотозвіт про цю гру.

Дивіться фотогалерею: Драма із сумним кінцем: Як Шахтар перемогу над Порту упустив