Наставник Порту: У матчі із Шахтарем ми заслуговували трьох очок

Sport bigmir,  1 жовтня 2014, 08:56
0
139
Хулен Лопетеги: Было очень приятно играть во Львове

Головний тренер Порту Хулен Лопетегі залишився задоволеним тим, як його команда провела матч проти донецького Шахтаря.

"Я дуже задоволений нашою грою. Якщо ми будемо діяти так і далі, то наберемо багато очок і вийдемо в наступний етап. Всі наші суперники - сильні команди. Нам треба виграти наступний матч, тоді наше становище в групі стане досить міцним.

Я все пропускаю через себе під час матчу. У перерві я шалено кричав на гравців, і буду робити це далі, якщо це допоможе нам грати так, як сьогодні. Думаю, ми заслуговували сьогодні трьох очок, але отримали лише одне. Так завжди буває - якщо здійснюєш помилки, тебе карають.

Я радий, що моя команда правильно відреагувала на пропущені голи і забила двічі в самому кінці. Було дуже приємно грати тут, на цьому чудовому стадіоні. Результат для нас позитивний, ми можемо бути задоволені", - цитує тренера Порту сайт UEFA.

Нагадаємо, у вівторок, 30 вересня, донецький Шахтар на останніх хвилинах зустрічі упустив перемогу над португальським Порту в матчі 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів, зігравши внічию з рахунком 2-2.