Форвард Порту: Мої голи Шахтарю - результат колективної роботи

Sport bigmir,  1 жовтня 2014, 11:04
0
77
Джексон Мартінес врятував Порту від поразки

Дж. Мартінес, що забив два м'ячі в матчі з Шахтарем, розповів, що він нормально ставиться до ситуації, коли залишається на лавці.

"Чи здивований тим, що залишився в запасі? Ні. Я ж не підписував договір, в якому зазначено, що завжди буду грати в основному складі.

Всі працюють, щоб мати свій шанс, і ми повинні поважати вибір тренера. Що стосується моїх голів, то всі вони - результат колективної роботи. Без партнерів я не зміг би забити", - зазначив Мартінес.

Нагадаємо, у вівторок, 30 вересня, донецький Шахтар на останніх хвилинах зустрічі упустив перемогу над португальським Порту в матчі 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів, зігравши внічию з рахунком 2-2. Джексон Мартінес забив на 89-й і 93-й хвилинах матчу.

За матеріалами: matchday.ua