Даріо Срна: Пропустили два голи наприкінці через дитячі помилки

Sport bigmir,  2 жовтня 2014, 08:34
0
147
Срна: У Львові почувалися, як у Донецьку

Капітан донецького Шахтаря Даріо Срна прокоментував нічийний результат його команди в матчі другого раунду групового етапу Ліги

"Гра була важка. Прикро, що вели 2:0 і потім пропустили два м'ячі за останні п'ять хвилин. Настрій не дуже хороший. Не вважаю, що Шахтар погано проявив себе в цьому протистоянні. Але в другому таймі Порту був сильніший за нас. Вони використовували наші помилки, створили багато моментів. Пропустили два голи наприкінці через дитячі помилки. Сьогодні все по-іншому сприймається.

Читай також: П’ятов: Реалізували свої моменти, витиснули максимум

Далі все в наших силах, не будемо опускати руки. В неділю у нас українське дербі з Динамо. Ми вже налаштовуємося на цей матч. А якщо добре зіграємо в Лізі чемпіонів, у нас є хороші шанси потрапити в плей-оф.

Хотів би ще подякувати публіці, вона нас дуже добре підтримувала всі 90 хвилин. У Львові почувалися, як у Донецьку! Але, на жаль, ми не змогли подарувати перемогу ні львів'янам, ані Донбасу. Ще раз повторю, що здаватися ми не збираємося. Треба робити висновки, йти вперед і налаштовуватися на українське дербі", - цитує Срну прес-служба Шахтаря.

Нагадаємо, у вівторок, 30 вересня, донецький Шахтар на останніх хвилинах зустрічі упустив перемогу над португальським Порту в матчі 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів, зігравши внічию з рахунком 2-2.

Дивіться фотогалерею: Драма з сумним кінцем: Як Шахтар перемогу над Порту упустив