Sport bigmir,  2 жовтня 2014, 21:56
0
94
Динамо в Києві обіграє Стяуа з рахунком 3: 1

У четвер, 2 жовтня, київське Динамо в матчі 2-го туру групового етапу Ліги Європи переграло румунський Стяуа з рахунком 3:1

Подробиці і трансляція матчу: Динамо - Стяуа - 3: 1 - трансляція матчу другого туру Ліги Європи

Динамо на класі переграло Стяуа. Підопічні Сергія Реброва з перших хвилин і до кінця матчу повністю контролювали хід гри, дозволивши супернику лише кілька разів провести небезпечні атаки.

Свою перевагу команда зі столиці України могла втілити вже на 4-й хвилині, коли після прострілу Ленса з флангу в центр штрафного румунського клубу Артем Кравець із забійної позиції посла м'яч повз ворота.

Забити Динамо вдалося на 40-й хвилині. Юнес Беланда зі штрафного закинув м'яч за спини захисників Стяуа, які вишикувалися в стінку, прямо на хід Ярмоленка, і лідер біло-синіх точним ударом відправив м'яч у сітку.

У другому таймі підопічні Реброва почали грати від захисту, будуючи свою гру на контратаках, одна з яких могла завершитися голом. На 55-й хвилині зустрічі Данило Сілва, відтягнувши на себе захисника і голкіпера Стяуа, віддав точний пас на вільного Артема Кравця. Але форвард Динамо примудрився пробити мимо воріт.

Через деякий час український нападник реабілітувався за свій промах голом, який для киян став другим в матчі. На 66-й хвилині Ленс промчав по лівому флангу, вирізав високу передачу на дальню штангу на Ярмоленка. Той скинув м'яч у центр на Кравця, і Артем з кількох метрів вгатив м'яч у сітку воріт – 2:0.

Після другого гола Динамо мало ще кілька моментів, щоб збільшити рахунок, але наступними забили футболісти Стяуа. На 89-й хвилині Русеску після подачі з кутового зробив рахунок 2:1.

Пропустивши гол головний тренер біло-синіх, Ребров використовує свою останню заміну. Замість Кравця на поле вийшов Теодорчик, який через декілька хвилин поставив крапку в матчі, забивши третій і останній гол у цьому матчі.

Динамо - Стяуа - 3:1

Голи: Ярмоленко (40), Кравець (66), Теодорчик (90 + 2) - Русеску (89)