Дніпро вистояв у матчі проти Сент-Етьєна в Лізі Європи

Sport bigmir,  3 жовтня 2014, 00:05
0
361
Калинич не забив пенальті, а Дніпро не забив Сент-Етьєну

Команда Мирона Маркевича набрала перше очко в груповому турнірі, зігравши внічию з Сент-Етьєном 0:0.

Матч розпочався для Дніпра дуже важко – Сент-Етьєн з перших хвилин придавив українську команду до воріт Бойка і почав шукати щілини в оборонних порядках нашої команди.

Показовим моментом є те, що перший м'яч в штрафному французів опинився на 16-й хвилині після подачі зі штрафного, яку виграли французи, а перший удар в напрямку воріт Рюфф’е глядачі побачили через десять хвилин. Зате біля протилежних воріт захисту Дніпра та Денису Бойку доводилося відчувати серйозний тиск.

У цій ситуації абсолютно несподівано у Дніпра виник стовідсотковий момент у вигляді пенальті в ворота господарів. Калинич обігнав в штрафному Перрена, а той схопив хорвата за руку – чистий 11-метровий, але сам Калинич не зумів переграти воротаря, пробивши низом.

Пенальті заспокоїв гру. Сент-Етьєн так само володів ініціативою, але гра більше перемістилася в центр поля без моментів біля обох команд. Лише в кінцівці тайму французи створили кілька моментів, спробувавши забити гол в роздягальню, але це їм не вдалося.

Другий тайм також пройшов за повного домінування Сент-Етьєна, який відверто награв на перемогу. Залишається загадкою, як Бойко зреагував на удар Монне-Паке з двох метрів або як він відбив постріли Граделя і Табану. 14 ударів завдали футболісти Сент-Етьєна по воротах Дніпра, з низ 7 в площу воріт, але пробити Бойка так і не вдалося.

Дніпро собі в актив може записати хіба що спонтанний момент після удару Калінча і кілька хвилин активності після виходу Коноплянки на заміну.

У підсумку глядачі голів так і не побачили. 0:0 не влаштувало обидві команди, але виходячи з того, як складалася гра, цим рахунком повинна бути більше задоволена українська команда. Далі у команди Маркевича по курсу два матчі з Карабахом.

Сент-Етьєн - Дніпро 0:0