Півзахисник Металіста: Не можемо перемогти вже близько місяця

Sport bigmir,  3 жовтня 2014, 10:05
0
77

Сергій Болбат вірить, що у Металіста ще є шанси в Лізі Європи.

"Не можемо перемогти вже близько місяця. Не знаю чому, адже ми граємо добре, а потім неодмінно пропускаємо наприкінці.

Читай також: Тренер Металіста: Конкурентоспроможність в нашій команді, на жаль, низька

У першому таймі цього матчу ми, ймовірно, створили більше гольових моментів, але після перерви підсіли, а суперник почав тиснути. Так ми пропустили.

Намагаємося все робити правильно, усередині тренуємося, і я не знаю, чому так все відбувається. Сподіваюся, все складеться, і ми почнемо перемагати. Вірю, що у нас ще є шанси в Лізі Європи. В першу чергу все залежить від нас самих, від нашої гри, і в майбутньому ми постараємося показати свій найкращий футбол", - зазначив Болбат.

Нагадаємо, у четвер, 2 жовтня, в матчі 2-го туру групового етапу Ліги Європи Локерен переграв харківський Металіст з рахунком 1-0.

За матеріалами: uefa.com