Зоря здобуває вольову перемогу над Говерлою

0
122
Зоря здобула третю перемогу поспіль

Команда Юрія Вернидуба зуміла відігратися і взяти три очки в протистоянні з Говерлою.

Після складних поєдинків з Чорноморцем в чемпіонаті і Металістом в Кубку України Говерлі довелося поновлювати національну першість грою проти грізної нині Зорі.

Луганська команда зі старту заволоділа м'ячем і комфортно себе почувала на половині поля суперника. Говерла майже не виходила в контратаки, однак і опонент нічого, крім відсотка володіння м'ячем, представити в якості позитиву не міг.

У Зорі був ряд подач зі стандартів, але гості діяли уважно, про що говорив В'ячеслав Грозний перед стартом матчу, відзначивши велику кількість голів, забитих Зорею зі штрафних і кутових.

Втім, штрафний цього разу зіграв за Говерлу, так як рідкісна атака ужгородців призвела до фолу проти Мякушка, якого збили метрах за 20 від воріт. Просто чудовий удар зі штрафного вдався Максиму Шацьких.

Хоча до перерви залишалося ще 20 хвилин, Говерла спокійно відійшла на свою половину поля і не дозволила Зорі як слід розвернутися, хоча команда Вернидуба продовжувала активно навішувати зі стандартів і бити з дальніх дистанцій.

Читай також: Новий рекорд: Шацьких обійшов Реброва в списку бомбардирів чемпіонатів України

Чи не ключовим моментом зустрічі стало вилучення захисника Говерли Віталія Ягодінскіса на 57-й хвилині. Тайм розпочався спокійно, Зоря володіла м'ячем, але гості продовжували впевнено тримати мінімальну перевагу і сподіватися на контратаки.

Однак Ягодінскіс, отримавши другу жовту картку, не тільки залишив команду в меншості, а й заробив для суперника стандарт, який став гольовим. Після подачі головою пробив Вернидуб, м'яч потрапив у штангу, а на відскоку першим був Малишев. Цікаво, що для Максима це третій поспіль матч із забитим голом.

Відчувши слабину суперника, Зоря взялася за справу набагато активніше, що призвело до голу Любеновича, який потужно пробив метрів з 13-ти. Ще до того зобов'язаний був забивати Білий, який дивом не відзначився після шикарного проходу і прострілу Караваєва. 2:1, і хороших шансів відігратися у Говерли майже не було. Згадується хіба що ще один штрафний від Шацьких, але воротар Микита Шевченко цього разу діяв уважно.

Читай також: Тренер Говерли виступив за скасування вильоту команд в першу лігу

Зоря набирає очки в третьому поспіль матчі, а Говерла залишається без перемог і далі навряд чи буде легше, бо в двох наступних турах ужгородці зіграють з Динамо і Шахтарем.

Зоря - Говерла 2:1

Голи: Малишев, 58, Любенович, 76 - Шацьких, 26

Зоря: Шевченко, Каменюка, Вернидуб, Пилявський, Гнатович (Білий, 65), Малишев, Сегбефія (Любенович, 59), Малиновський (Ліпартія, 85), Караваєв, Хомченовський, Будковський

Говерла: Коваль, Люлька, Ягодінскіс, Акакпо, Качараба, Тудос, Полянський (Степанюк, 46), Герасимюк, Мякушко, Фещук (Трухін, 87), Шацьких (Каверін, 85)

Попереджені: Гнатович - Ягодінскіс, Качараба

Вилучений: Ягодінскіс, 57

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Зоря здобуває вольову перемогу над Говерлою

За матеріалами: football.ua