Чорноморець врятувався у матчі з донецьким Металургом

Sport bigmir,  4 жовтня 2014, 21:59
0
143
Морозюк забив відмінний гол, але цього виявилося замало для перемоги

Одеському Чорноморцю наприкінці матчу вдалося зрівняти рахунок з донецьким Металургом і уникнути поразки (2:2).

Цікавий поєдинок очікувався в Одесі між тутешнім Чорноморцем та донецьким Металургом, і вже зі стартових хвилин матчу було видно, що обидві команди вийшли з гарним настроєм на гру.

Першим шансом відзначитися вже на сьомій хвилині матчу не скористався бразилець Адорно, який відправив ігровий снаряд у сітку із зовнішнього боку. Уже через одну хвилину міг забивати Чорноморець. Після передачі від Аржанова завдав удару з кількох метрів Гай у каркас воріт.

Тим не менше, через хвилин десять все ж зумів відзначитися Олексій. Фомін віддав передачу низом на лівий край чужого штрафного, де проти Аржанова порушив правила Соболь. Справедливий пенальті впевнено реалізував ударом в лівий від себе кут воріт Гай.

Треба сказати, що після голу ще деякий час атакували одесити. Найреальніший шанс відзначитися мав Аржанов, але хавбек моряків не зумів реалізувати вихід один на один після передачі від Фоміна. Уже ближче до кінцівки тайм, коли підопічні Григорчука мали намір дотягнути до перерви з потрібним для себе результатом, активізувалися гості. Потужний удар з лівого краю штрафного під поперечину воріт від Адорно зумів прийняти Паст, але і він не допоміг своїй команді після невдалого рикошету. Перший удар Макрідіса прийняв на себе Зубейко, після чого послідувала повторна спроба і м'яч рикошетом від Кутаса залетів у сітку.

Зі старту другого тайму вдалося більше у своїх діях показати донецькому Металургу. Підопічні П'ятенка були в деяких епізодах сильнішими і швидшими від своїх суперників, можливо, за рахунок зайвої паузи перед звітним поєдинком. Вдалося провести гостям і чудовий за своєю красою гол. Морозюк увійшов в чужу штрафну з лівого флангу атаки, після чого сильним ударом з-під Зубейка відправив м'яч у дальню дев'ятку воріт Паста. Міг тут виручити голкіпер Чорноморця, але лише при дуже успішному для себе розкладі.

Поразка вдома ніяк не могла влаштувати одеситів. Активізувалися у своїх спробах атакувати підопічні Григорчука. Балашов і Шиндер, що вийшли на заміну, додали гостроти діям моряків біля чужих воріт. Небезпечні удари з-за меж штрафного наносили Ковальчук і Зубейко - якісно в рамці діяв Бандура. Кільком непоганим комбінаціям лише трохи не вистачило до завершального удару. І все ж рахунок господарі зрівняли в типовому для себе стилі через стандартне положення. Подачу з кутового з лівого флангу ударом головою з меж воротарського замкнув Руслан Фомін.

У хвилину, що залишилася після голу, команди також встигли обмінятися небезпечними моментами. Після класного пасу від Гая виграв боротьбу на куті воротарського Антон Шиндер, але пробив з близької дистанції в сітку із зовнішнього боку. Трохи не вистачило точності і пострілу Олександрі зі штрафного. Зовсім близько від дев'ятки воріт Паста пролетів ігровий снаряд. Завершення вийшло гідним усього поєдинку.

Видовищний футбол показали команди в Одесі зі справедливим підсумковим результатом. Нічия майже ніяк не позначилася на турнірному становищі команд. Металург і Чорноморець як і раніше, в середині турнірної таблиці, але при цьому не без вагомих перспектив піднятися вище.

Чорноморець - Металург Д 2:2

Голи: Гай, 17 (пенальті), Фомін, 87 - Кутас, 43 (автогол), Морозюк, 52

Чорноморець: Паст, Зубейко, Сиваков, Гречишкін (Балашов, 62), Кутас, Ковальчук, Аржанов (Шиндер, 80), Опанасенко (Слінкін, 83), Гай, Бобко, Фомін

Металург Д: Бандура, Нойок, Чечер, Путівцев, Соболь, Овсепян, Макрідіс, Нельсон, Лазич (Прийма, 88), Морозюк (Федотов, 77), Адорно (Алешандре, 89)

Попередження: Зубейко, Сиваков - Нойок
За матеріалами: football.ua